X-Plane 12 [ana konu]

Trabzon :sweat_smile:

X-Plane 12 balonu da patladı, ya tamam oyun zaten çok güzel ona lafımız yok. Ama yıl olmuş 2022, 12’nin grafikleri MSFS 2020’nin yine yarısı etmiyor.

:face_with_hand_over_mouth:

hadi olm çıkarın

xp12 eğer bu desteklerle gerçekten çıkarsa yani en azından ilk ay
çıldırırsınız
beni engelleyen olay ışık ve renk mevzusuydu
çözüldü

1 Beğeni

Yine de denemeden hicbirseyden emin olmayacagim artik beklemekten turkcem irish aksanina benzemeye basladi :stuck_out_tongue:

Bu konuda en çok mesaj atan 2. kişi olarak görünüyorum sebebini anlayamadım :rofl:

1 Beğeni

x-plane 12 için güzel bir blog yazısı yayınlandı. şu an ne yaptıklarını net şekilde ifade edip göstermişler. helal olsun.

1 Beğeni

"SR20/22 G1000 1.3.0 Release Notes:

"Major infrastructure refactoring in preparation for X-Plane 12, bringing over our modern fundamental function library, activation system, and anonymized statistics platform from our in-development aircraft." These changes were made in anticipation of a more stable environment in X-Plane 12.
Improved FMOD sounds, the team reworked sound space, positioning, and engine sounds.
Visual model overhaul, texture improvements, and fixed ripples in composite exteriors.
General performance upgrades."

bizim dışımızda herkes xp12’ye hazırlanmış :smiley:

1 Beğeni

X-Plane 12’nin beta sürümü Avrupa’da ilk kez Aero 2022 fuarında gösterilecek.
27-30 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Bülten geldi orada yazıyor vallah :smiley:

adam diyor ki orada olacaksan randevu ayarlayalım
türkiye’nin durumundan haberdar değil herhalde

4 Beğeni

yeni sızıntılar

1 Beğeni

geliyor geliyor geliyor :smiley:

1 Beğeni

Buraya atıyorum çünkü XP11 zerre umrumda değil. 4 saate MD-11 eklentisi gösterilecek.

%1000 olarak XP12 ile uyumlu gelir. Yapmayan gitsin ayağına sıksın. :smiley: XP12’nin çıkmaması sanki bizim için daha iyi? :smiley:

2 Beğeni

24 Mart’ta geliyor.

Yukarıdaki yayında inişi gösteremediler çünkü crash yedi :smiley:

herkes tarafını seçsin

niye hala tam ekran açınca görüntü bozuk? çeken kişi kısık ayarda takılıyor resmen
açtığınızda kenar yumuşatmalar vs. hepsi kötü bildiğimiz xp11
neyse

falconeye krşm

gerçek

bu teaserı görmüştüm ama kaçırmışım

eyyyy austin meyer kendine gel ve daha da geliştir

bir flightfactor a320 kaç para biliyor musunuz?

4 Beğeni

Ucuz. :smile: FF67-57 adamdır.

1 Beğeni