X-Plane 12 [ana konu]

Eyyyy Laminar Research!
Eyyy Austin Meyer!

Duyur artık şu lanet olası simülatörü!!!

Biliyorsunuz MSFS sonrası XP11 ekibi çeşitli anketler düzenlemişti. Bu sayede kullanıcıların neler istediği tescillendi. threshold’da yayınlanan röportajlar vs. vardı. Her neyse çeşitli yönlerden iyileştirilmiş bir simülatör gelecek. Ama ne zaman olur bilinmiyor. İstenilen şeyler ortada ama çılgın adamımız Austin reis fiziktir uçuş modelidir çıldırmış

Yeni uçuş simülatörü X-Plane 12 henüz duyurulmamıştır.

Umarım yıl bitmeden bir şeyler kesinleşir. Öyle ya da böyle daha iyi olmasını istiyorum bize yarayacak. Ve bu simülatörün her şeyi geçtim tek sıkıntısının görsellik, hava motoru vb. durumlar olması kabul edilir gibi değil. O yüzden Xenviro gibi motorlar iş görüyor ve daha güzelleştiriyor.

Niche Aviation Podcast programında Auistin Meyer konuk olmuş ve X-Plane’in geleceği konuşulmuş.

konuşulan konular

• Why Austin started X-plane
  • How X-plane became successful & drivers of its success.
  • Ark-Funds: https://ark-invest.com/
  • How Austin prioritises improving X-plane
  • What Austin thinks about Microsoft Flight Simulator
  • What impact technology has had on X-Plane’s success
  • Using X-Plane for certified flight training
  • Testing aircraft on X-Plane
  • The future of X-Plane

forumuna baktım da :smiley: aynı şeylerden bahsetmiş ve sadece hava durumu ile ilgili bir sistemden konuşmuş

adamın konuşma tarzı :slight_smile: olayı özetliyor o yüzden çok da büyük atılımlar beklenmiyor

4 Beğeni

Podcast’in sonuna doğru ilerliyorum da genelde Apple’dan konuşmuş. Tek bir platform olmasını övüyor. Buna odaklanmış. Zaten adamın bir sürü yatırımı var. :slight_smile:

1 Beğeni

X-plane 11 çıktığında da devrim olmuştu olay olmuştu ama eskidi işte. Cessna ile uçtuğun videoyu dün gibi hatırlıyorum. :smile:

Zibo falan da var bir sürü güzel uçak da var da yok be abi… Yine oyun hissiyatı veriyor şu X-Plane. MSFS’i zaten geçiyorum. Çok kaliteli bir simülatör gelmediği sürece biz P3D’den devam :s

geliyür

:slight_smile:

2 Beğeni

Laminar Research sonunda müjdeyi verdi. :airplane:X-Plane 11 topluluğunun en çok istediği aydınlatma sistemi nihayet değişiyor. İşte yeni X-Plane!

5 Beğeni

Eee rakipler güçlü. :slight_smile:

1 Beğeni

dfdgfdgfdg :smiley:
çocuk bakmak istemiyor

2 Beğeni

Ets 2’ye özenen sim :smiley:

Yeni nesil X-Plane 12 ile F-14 Tomcat eklenecek.

4 Beğeni

X-Plane 12 Airbus A330

2 Beğeni
2 Beğeni

Yine para akitacagiz galiba keşke upgrade gibi bir şey olsa.

1 Beğeni

Yağmur Efekti

1 Beğeni

En büyük Xplane. MSFS almaya gerek kalmadı :wink:

1 Beğeni

Gorseller ve videolar work in progress olsa da bana pek bittiginde ambians acisindan tatmin edici gelmedi keza bu tarz yorumlardan nefret ederim emek gosterenin haricinde oturdugu yerden o olmamis falan demek ama kendimi malesef orada buldum😋 12 olmasin 11.5 diyelim ve daha onemlisi optimizasyon Cessna Citation videosunda gozle gorulur stuttering vardi mesela🤔

2 Beğeni

Videolardan belli ki dediğiniz gibi Xplane 11.5 olmuş. Daha çok MSFS gibi terrain e çalışmışlar. Yok ağaç bina sahiller botlar gemiler vs. Yine VFR cılar bayram etti. Tek merak ettiğim A330 nasıl? Sanki sesleri olmamış gibi. Aerosoft A330 sesleri güzeldi.

1 Beğeni

XP12 için önce çıkmıyor ama gerçekten harika uçaklar geliştiriliyor. Altyapı sağlam :slight_smile:

1 Beğeni

deli austin simülatör

1 Beğeni