WRC 10 [Ana Konu]

• 2 Eylül’de çıkış yapacak. WRC’nin 50. yılı özel şeyi falan filan.
  • Bu yıl yeni olan Estonya, Hırvatistan, Belçika ve İspanya ralli etapları eklenmiş
  • 6 Adet tarihi ralli etabı var.
  • 120 özel bölüm var.
  • 2021 yılının tüm WRC takımları (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC) var.
  • 20 adet araç var.
  • Sıfırdan kendi takımımızı da kurabiliyoruz.

PC, PS5, XSX,PS4, X1 ve ileriki tarihte Switch için çıkacak.

3 Beğeni

10 11 ondan bye bye

Konsolda 30 FPS yarış oyunu oynattılar millete kaç sene boyunca,helal olsun bu firmaya.Hiçbir oyunlarını satın almadım ama şu da var lisans Codemaster’a geçti diye sevinirken onları da EA alınca kursağımda kaldı.Rallicilerin yüzü gülecek mi bakalım gelecekte.

1 Beğeni
  • 2 Eylül’de çıkış yapacak. WRC’nin 50. yılı özel şeyi falan filan.
  • Bu yıl yeni olan Estonya, Hırvatistan, Belçika ve İspanya ralli etapları eklenmiş
  • 6 Adet tarihi ralli etabı var.
  • 120 özel bölüm var.
  • 2021 yılının tüm WRC takımları (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC) var.
  • 20 adet araç var.
2 Beğeni

:racing_car:WRC 10 ile kariyer modunda kendi takımınızı kurma özelliği getiriliyor.

3 Beğeni

F12020’ye renk katmıştı My Team modu bakalım bunda nasıl olucak :slightly_smiling_face:

evet wrc8 yüzünden thrustmaster’a geçmiştim
wrc9u es geçtim
wrc10 beklerken küçük çapta simrig ayarladık
şimdi kütüphanede wrc10 var
titrete titrete sallana sallana o toprak yollarda wrc bile olsa gitmek istiyorum

2 Beğeni

codemasters gel kurtar

ya wrc8 bile ne güzeldi aptal herifler
her sene elleyip elleyip bozuyorlar
hiçbir şeyi iyiye gitmiyor
lisansı kaybettiler iyice yoldan çıkmış gibiler
tdu için uğraşıyorlardır diyebilirsiniz de hayır alakası yok
kafa böyle

codemasters gelip doğru düzgün bir oyun çıkarsın da millet görsün

dirt rally yenisi geliyor ayrıca o başka bir mesele ama bu seri de devam edecek

çorba…

bütün mesele daha az gb indirip takılmak istemekti
dirt rally, dirt çok yüksek boyutlarda yer yok

1 Beğeni

Ya bu herifler geçen jenerasyon konsola 60 fps oyun çıkaramadılar.Hem de bu grafiklerle.Codemasters da teknik anlamda çok sağlam firma olmasına rağmen özellikle son dönemde dlc manyaklığına fazla saplandılar.EA aldıktan sonra özellikle dirt5 de biraz hayal kırıklığı oldu ama dediğin gibi ölüsü bile bunlardan daha kaliteli iş koyar ortaya.

dlc manyaklığı artık tek doğru olduğu için olumsuz olarak değerlendiremiyorum ama her şeye rağmen adamlar oyun koyuyor ve her şeyle uyumlu çalışmasını sağlıyor
dirt 5’te sıvamışlardı o ayrı :smiley:

kt racing’i nacon satın aldı şu an tamamen ele geçirildiler nacon değişti büyümeye çalışıyor ama kafa aynı geçen motorsiklet oyunu çıkardılar 1 senede duyurup çıkarmak ve yeni bir seri başlatmak inanılmaz
oyun oynamadıkları belli toplantı odasından oyun geliştiriliyor

standda güzel oynanır diye istedim oyun bozuk çıktı feedback yok kaplamalar bozuluyor kıpraşıyor birkaç aya anca düzgün seviyeye gelir herhalde

Her sene yenisi çıkan ralli türevi oyunları ve paketleriyle ilgilenmiyorum artık FH4’deki araçları WRC boyası yapıyorum ve toprak yarışlarından birine katılıyorum efso oluyor :smiley:

Zaten FH5 çıkacak orada daha iyi olacak kumlu, çakıllı ve çamurlu bir sürü arazi var.

bugün fix geldi güya :smiley: girdim girdim girdim deeee

neyse

1 Beğeni

2 Beğeni
3 Beğeni

DiRT Rally 2.0 için yerim yok. Orada çok daha iyi olurdu ama önce bunları atlatalım yer açacağım. WRC 10 videosunu çekebileceğim güzel yerler var. Amaç sadece sürmek olur. Bu akşam epey parkuru denedim. OrtomboDD1 ile mükemmel oluyor. Normalde bu kadar oynamazdım. :smiley: İlk video için bu hafta diyebilirim ama Pazartesi gününü başka bir şeyle yaktığımız için karıştı.

Sadece yolda araba kaydırıyoruz maalesef bazı detayları hissedememek çok garip. :d Kaptırınca iyi oluyor.