WorldofTrucks Profillerine Yardım Derneği

Benimkinide bırakayım

2 Beğeni

Adet yerini bulsun :slight_smile:

1 Beğeni

:roll_eyes:

2 Beğeni

Seçilmem İçin yardimci olursaniz yorum fav beğeni teşekkür ederim

1 Beğeni

Bu editör seçimi neye göre oluyor. Bir kere seçilmişti benim görüntü ama neye göre oluyor ondan sonra hiç seçilmedi.

Editör beyler f5’e basıyor “Hmm güzelmiş, aaa bu da güzel, şahane biraz daha bakıyım bari, yoruldum mu ne? Yeter yahu sıkıldım artık seçeyim bari şunun birini hoop click oldu sana EP!” deyip geçiyorlar. Solitaire oynayan gişe memurlarından farkları yok.

Hiç bir zaman unutamadığım ömrüm boyunca da unutamayacağım ibretlik örneği de koyayım şuraya:

Sanırım tepkiler sonuç verdi. Bu EP zımbırtısının rozeti profillerden kaldırıldı. Sadece EP alanların profillerinde var olacak.

6 Beğeni

bırakayım şöyle

1 Beğeni

Son bir kaç gündür belli kişilerin fotoğrafları art arda editör seçimi alıyor ilginç …

yardım derneğinden fotoları beğenebilirsiniz :smiley: şaka bir yana maksat adet yerini bulsun…

1 Beğeni
1 Beğeni

Artık pek bir önemi yok. Nasılsa EP rozeti profillerden kaldırıldı. Bırak ne halt yerlerse yesinler :smiley:

1 Beğeni

İyi olmuş, çünkü ben alamıyordum. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Rozet Editör alanlarda duruyor fakat :smiley:

Borç versene…

Neyse allahtan bir tane alabilmisim kenarda dursun satariz dugun icin para lazim :rofl:

1 Beğeni

Profilimi ziyaret etmek isteyen buyursun; :smiley:

2 Beğeni

Bu burada kalsın :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaslar Camiye yardim. Uc bes atalim bos gecmeyelim.
Insaallah sayenizde basarimlarim bitecek. :sunglasses:
Profil Baglantisi: ziyaslan on World of Truck

1 Beğeni

Konu kullanımı ve görüntülenmesi artmaya devam ederken küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var.

Yardım istemeden evvel daha önce yardım isteyen arkadaşların profillerinde bulunan ekran görüntülerini beğenip & favoriye alırsanız profillerinize destek daha güçlü olur. Ayrıca yorum yapanların profillerini ziyaret edip beğeni, yorum yaparsanız destek 2’ ye katlanır.

İlgi gösteren herkese teşekkürler

4 Beğeni

ellerine sağlık @Baby hepsini +1 ledim
ellerine sağlık @ziyaslan hepsini +1 ledim
ellerine sağlık @iLyas_Kuzgun hepsini +1 ledim
ellerine sağlık @LazJedi hepsini +1 ledim
ellerine sağlık @Machinist hepsini +1 ledim
ellerine sağlık @onurornek1225 hepsini +1 ledim

2 Beğeni