Worldoftrucks Profillerine yardım derneği :)

https://www.worldoftrucks.com

Arkadaşlar profilinizi burdan linkleyin ve resimlerinize bakıp gerçekden beğendiklerimize tik atıp, hepimiz için profil başarımlarını açalım istermisiniz ?

Resime tıklayınca bir ön izleme açılıyor fakat resmi beğenip beğenmediğinize karar vermeden önce… Büyüteç simgesine tıklayıp, resimleri yüklendiği orjinal boyutunda görmelisiniz arkadaşlar. Çok fark ediyor :slight_smile:

TheSword
AhmetGLC
Mci61
ZEQHO
CreedTR
gampue
Furkan
YakupY
HasanOfke
burakberk87
CreedTR
SinagritBaba
OgZHN
TheMumja
tnel

Benim 4 başarımım eksik onlarda toplulukla alakasız.

Bu fakirin yolladıkları,

"Gömecek olursanız fazla utandırmayın lütfen :)"

Güzel profil :slight_smile:

Bu konuyu ben acmadim cunku oradaki editor beni sevmiyor ben de gozune girmek icin ugrasmiyorum

Editörü salla Diğerlerini yapabilirmiyiz ?

Eğer uygun değilse konuyu silin lüfen… :slight_smile:

Konu gerekliydi ben acmak istemedim baskasinin ilgilenmesi daha iyi forumda boyle bir konu vardi.
Ya iyi fotograflara birbirimizin destek olmasi gerekir. Ama konuya cer cop fotograf kimse atmasin.

Evet böyle bir birliktelik lazım, WOT editörleri çöp şeyleri haftanın fotosumudur nedir ona seçiyorlar akıl alacak bir şey değil .

Benimkinde söyle şuraya koyayım.
Boş vakti olan , beğenmek isteyen beğenebilir . :slightly_smiling_face:

Resim çekmeden önce ayarları en yükseğe alıp resim çekerseniz daha iyi olur arkadaşlar fps 3 olsa bile resim güzel çıkar :slight_smile:

Benim profile de bir uğrayın :slight_smile: Son 2 başarım kaldı ama onlarda tamamen benim elimde artık…
res

Yalnız profil bağlantılarını vermek bir şeyi değiştirmez. Desteklenmesi gereken fotoğrafı verin.

Belki pek zamanı gelmedi ama yinede winter is coming :slight_smile:

Bunlar da benim…

Karateci olduğunu bilmiyordum. :joy:

Ergen aklı açmıştık zamanında, öyle kaldı :joy:

arkadaslar firsat bulursaniz benim profilide costurun bea :slight_smile:

Hemmen serhan abi :grin:

Arkadaşlar hepinize oyu verdim. https://www.worldoftrucks.com/en/image_detail.php?id=00000000000A25C6&back=online_profile.php%3Fid%3D357997

@YakupY kullanıcı isimleriyle profil linklerini ilk mesaja eklersen çok faydalı olur diye düşünüyorum.

boyle giderse yakinda eksik olan gorev tamamlanir :slight_smile: @Furkan hem like hem favori tikladim