WorldofTrucks Profillerine Yardım Derneği

images
Arkadaşlar profilinizi burdan linkleyin ve resimlerinize bakıp gerçekden beğendiklerimize tik atıp, hepimiz için profil başarımlarını açalım istermisiniz ?

Resime tıklayınca bir ön izleme açılıyor fakat resmi beğenip beğenmediğinize karar vermeden önce… Büyüteç simgesine tıklayıp, resimleri yüklendiği orjinal boyutunda görmelisiniz arkadaşlar. Çok fark ediyor :slight_smile:

TheSword
AhmetGLC
Mci61
ZEQHO
CreedTR
gampue
Furkan
YakupY
HasanOfke
burakberk87
CreedTR
SinagritBaba
OgZHN
TheMumja
tnel

11.11.2018 Güncel: Arkadaşlar örnek veriyorum, burda bir arkadaşımın profiline girdiniz ve onun profilindeki resimleri tıkladınız. Resmin mesaj bölümüne bakın ve orda mesaj yazan diğer profillere de uğrayın, her resmin altına kendi mesajınızı da bırakın. Bu böyle devam eder ve çok daha hızlı bir şekilde başarımı tamamlarsınız. Burası sadece başlangıç diyebilirim. Profil kasanlara bu şekilde daha hızlı ulaşacaksınız.

6 Beğeni

Benim 4 başarımım eksik onlarda toplulukla alakasız.

3 Beğeni

Bu fakirin yolladıkları,

“Gömecek olursanız fazla utandırmayın lütfen :)”

2 Beğeni

Güzel profil :slight_smile:

2 Beğeni

Bu konuyu ben acmadim cunku oradaki editor beni sevmiyor ben de gozune girmek icin ugrasmiyorum

1 Beğeni

Editörü salla Diğerlerini yapabilirmiyiz ?

Eğer uygun değilse konuyu silin lüfen… :slight_smile:

1 Beğeni

Konu gerekliydi ben acmak istemedim baskasinin ilgilenmesi daha iyi forumda boyle bir konu vardi.
Ya iyi fotograflara birbirimizin destek olmasi gerekir. Ama konuya cer cop fotograf kimse atmasin.

1 Beğeni

Evet böyle bir birliktelik lazım, WOT editörleri çöp şeyleri haftanın fotosumudur nedir ona seçiyorlar akıl alacak bir şey değil .

1 Beğeni

Benimkinde söyle şuraya koyayım.
Boş vakti olan , beğenmek isteyen beğenebilir . :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Resim çekmeden önce ayarları en yükseğe alıp resim çekerseniz daha iyi olur arkadaşlar fps 3 olsa bile resim güzel çıkar :slight_smile:

1 Beğeni

Benim profile de bir uğrayın :slight_smile: Son 2 başarım kaldı ama onlarda tamamen benim elimde artık…
res

2 Beğeni

Yalnız profil bağlantılarını vermek bir şeyi değiştirmez. Desteklenmesi gereken fotoğrafı verin.

2 Beğeni

Belki pek zamanı gelmedi ama yinede winter is coming :relaxed:

2 Beğeni

Bunlar da benim…

2 Beğeni

Karateci olduğunu bilmiyordum. :joy:

1 Beğeni

Ergen aklı açmıştık zamanında, öyle kaldı :joy:

3 Beğeni

arkadaslar firsat bulursaniz benim profilide costurun bea :slight_smile:

1 Beğeni

Hemmen serhan abi :grin:

1 Beğeni

Arkadaşlar hepinize oyu verdim. World of Trucks | User Gallery

@YakupY kullanıcı isimleriyle profil linklerini ilk mesaja eklersen çok faydalı olur diye düşünüyorum.

3 Beğeni

boyle giderse yakinda eksik olan gorev tamamlanir :slight_smile: @Furkan hem like hem favori tikladim

3 Beğeni