WorldofTrucks Profillerine Yardım Derneği

2 Beğeni

Profilimdeki fotoğrafları göremiyorum sitedeki bazı şeylerde doğru düzgün yüklenmiyor sebebi nedir acaba?

Bazen sunucu yavaş çalışıyor… olabiliyor bu tür şeyler

Denetim masası > İnternet seçenekleri > Gelişmiş ve oradaki güvenlik kısmındaki en baştaki seçenek seçili durumdaysa onu etkisizleştirin sonra multimedia kısmındakilerin hepsi işaretli olsun ama sadece resim yükleme yer tutucularının işaretini kaldırabilirsiniz… Tarama kısmında uyumluluk görünümü ile sayfa düzeni hatalarını otomatik düzelt işaretli olmalı…

Ayrıyeten tarayıcılarda yüklü olan eklentiler ve plug inlerde buna sebep olabilir. Web sayfalarını etkileyen adblock ve flashblock tarzı eklentileri devre dışı bırakıp bide öyle deneyin.

ETS2 1.30 olmadan önce her yer karıdı kışıdı;

DAF’ın olabilecek en iyi kombinlerinden biri;

Ve tabiki en güncel halimiz hepimizin;

2 Beğeni

Editör şovu devam ediyor. Yalnız bu sefer kendisini bayağı aşmış :smiley:

3 Beğeni

https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=239090

1 Beğeni

Çabuk, editör görmeden!

2 Beğeni
1 Beğeni

https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=239090

1 Beğeni

ATS vitrinim düzenlenmiştir.

Bir mouse atı verin gari :smiley:

3 Beğeni

Polonyali biri benim son yukledigim aracin altina yorum yapmis ama moderator silmis. Mesaji ogrenmenin yolu varmidir?

Resimleri yenilemişsin hayırlı olsun, hepsine tıkladım…

Bu arada buranın pek işe yaradığını düşünmüyorum

Bunun yerine, bizden birinin profiline gelip, bize mesaj yazanların profillerine gider, ve Nice +1 & Fav vs yorum yazıp onları “fav” larsanız, % 99 onlarda sizin profili ziyaret eder ve bu şekilde başarımları tamamlamak isteyen tamamlayabilir diye düşünüyorum

Bu resim için görüşlerinizi alabilirmiyim

Değişik olmuş, :smiley: güzel gözüküyor

Yani kısmen diyebiliriz, zaten asıl kişiye kalmış başarımlar uğraştırıyor gerisi kolay… ( editör hariç :smiley: )

Hep destek, tam destek :slight_smile:

1 Beğeni

Ahmet profili tamamen yenilemissin bi el ativerdim ama mesaj yazmadim. like+ fav bastim hepsine. scania var ilk foto. o iyiymis, bence editorluk yani. bir de bir kac arkadas var bu konununda hakkini veren @SinagritBaba @ZEQHO falan onlarada selam olsun.

3 Beğeni

Şu sıralar en beğendiğim fotoğraflarım. Yardımcı olmanız temennisiyle…

2 Beğeni

Arkadaşlar Profile bi göz atıp destek olursanız sevinirim. fotografları begenirseni eller dert görmesin Teşekkürler

3 Beğeni