WorldofTrucks Profillerine Yardım Derneği

World of Trucks’ta yeni biri olarak sizlere sormak istediğim bir soru var. Profilimize yükleyeceğimiz resimlerin bir limiti mi var, Ets’ye 6 görüntü, Ats’ye 6 görüntü diye?

1 Beğeni

var eskilerini kaldır yenisini ekle yapacak bir şey yok

1 Beğeni

Cevap için teşekkür ederim ama kötü oldu benim için. Ne yapalım, biz de Steam’de arşiv yaparız…

1 Beğeni

Her hafta düzenli yuklerseniz bir sıkıntı olmaz :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

buradayım :grin:

1 Beğeni

Eskilerini favorlerine eklersen daha snra da ulaşabilirsin.

1 Beğeni

Yetim gibi kalmasın, buna da yardım edin :blush:

1 Beğeni

Şu resme bi tık yaparsanız sevinirim.

Edit: Birde şu iğrenç olan :smile:

Birde şu

1 Beğeni

Resimdeki ile ilgili bir haber öğrendiğimde bu resmi profilimden kaldıracağım :grin:

2 Beğeni

Beğenenlere teşekkür ediyorum . :relaxed:

Birde ATS için olsun :slight_smile:

2 Beğeni

2500 km 90 km/s sonunda bitti . Gunden geriye kalanlar … :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Arkadaslar yardim istiyorsunuz ama oncelikle konudaki ilk mesajdan baslayip yardim isteyen arkadaslarin profiline hem like hem favori ekleyin ondan sonra burada belirtin ki geri donus olsun. burada birkac arkadas var tum fotolara like atmis onlar kendilerini biliyor ve bende firsat bulunca onlarin profiline ugradim :slight_smile: saygilar

3 Beğeni

Cok haklısın serhan abi , yoksa bir mantığı kalmıyor bu konunun … :man_shrugging:t2:

1 Beğeni

Beğenenlere teşekkür ederim . :slightly_smiling_face:

Not: Eğer profilinize yeni fotoğraf yüklerseniz buraya yazınız. Haberimiz olmuş olur . :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ağır yük taşımaktan yorulmadın mı ya. Bana bi süre sonra ameleymişim gibi geliyo :smiley:

Bayadır kullanmıyordum geçen kafama esti 90 'da sabit gidince sıkmıyor zaten Wotr işi olduğu için :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sıcak sıcak :slight_smile:

2 Beğeni

Aksama ugrarim profiline cunku sen hakediyorsun destegi :+1:

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim :raising_hand_man:

1 Beğeni

tıkladım kahve içerken herkese :ok_hand:
nick gözüküyormu bilmiyorum,şayet görünüyorsa bana tıklamayın (nasıl laf oldu :joy:)
burdaki başka arkadaşlarınkine tık yapın :ok_hand:

2 Beğeni