WorldofTrucks.com - Ana Konu

Saint Patrick gününe/17 mart özel olarak logolar kapaklar değişti. Etkinlik gelebilir ama asıl mesele çoktandır beklediğimiz sanal şirket vb. ayrı profiller olaylarının tanıtılması olmalı. :smiley: Kişisel dorselere destek gelir herhalde bir zahmet??? :smiley: 1.35 böyyük olacak diyorlarsa es geçmezler.
ben en son oyuna 26 şubatta girmişim :smiley:

9 Beğeni

Ayrıca İrlanda’nın özel günü

o yüzden ne oluyor :smiley: bu kadar abartılması garip

2 Beğeni

Acaba yarın için bir etkinlik yaparlar mı?

etkinlik yalan oldu herhalde normale dönmüşler sadece o güne özel bir şey yapmışlar biraz abartı olmuş bazı büyük günleri anlarım da nebileyim

ama kendi forumlarında yazdıklarına göre olmayacak da değil

1 Beğeni

WOT kapalı, etkinlik yolda galiba :smiley:

3 Beğeni

@HasanOfke Etkinlik geliyor demek ki

1 Beğeni

Etkinliği yazıyorum; farklı 10 on ülkeye/şehre herhangi bir özel yükü taşıyın

Bak bu kıyağı size kimse yapmaz. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: yalnız başarımdan şüpheliyim :smiley: eğer güzel bişey olmazsa video bile çekmicem boş iş onun yerine soviet republic oynarım daha iyi bence yaptıkları son etkinlik güzel bir ders olmuştur herhalde

4 Beğeni

Umarım öyle olur, ders almışlardır yoksa ohooo :smiley: Başarım olayı düşündürücü ama Ats’de yok ya ne iş acaba.

1 Beğeni

benim başarımlar yeni profil açtığım için sıfırlandı :smiley: hahahah

1 Beğeni

29 posts were merged into an existing topic: ETS 2 - World of Trucks “One Truck Family Event” [Ana Konu]

Bir şeyler geliyor ama hadi bakalım

yeni bir etkinlik mi? hiç çekemem desem? :neutral_face:

1 Beğeni

Acaba son etkinliği sonlandırmak için mi acaba bakıma soktular. Olabilir mi öyle birşey?

Yeni birşey ama ne :smiley: Üvey evlat ATS için olabilir.

Değilmiş…

1 Beğeni

:poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop: ne diyeyim

3 Beğeni

Ne güzel bugün Karadeniz ile ilgili bir blog gelecekti. Yarına sarktı.:smiley:
Şimdi etkinliği yapanlara DLC yok?afnafdıfasıdsfısydfds

Online bi’ sistemde Catanya>Rennes güzergahında İtalya Turin’de (Torino) online sistem senkronizasyon yaparak aracı/işi Naples (Napoli)'e atıyor. Anlamak mümkün değil!

Tesekkurler ogrendigim iyi oldu umarim hala devam ediyordur bu sistem

Gün içerisinde bakıma girecekmiş. Muhtemelen Yılbaşı etkinliği başlayacak. WorldofTruck online iş yapanların bir an önce bitirmeleri gerektiğini dile getirdiler.

1 Beğeni

Almayı planlıyordum almadım teşekkürler bilgilendirme için.

1 Beğeni

Şimdi baktım bakıma girmiş.