WorldofTrucks.com - Ana Konu

SinagritBaba Niye öyle dedin :slight_smile:

Single da trafiği 3 yapıp, bütün kurallara uyarak bir iki sefer atmanızı çok isterim… Asıl tadı single da çıkıyor bence… +Sevdiğiniz modlardan 3-4 tane :blush: Biri reklam panoları, bir ses modu, bir bina ışıklandırması ıle ilgi, bir de map ekranını ülkere göre renklendiren mod…

Hatta daha da abartıp…
Trafik cezası yemeden. Kabin ve şasi 0 hasar 0 $ ile kaç Km yapabilirsin? Bu loglar umuyorum WOT’da tutuluyordur. Bir gün işe yaramasını ümit ediyorum :slight_smile:

MURATKAPTAN67 Sana katılıyorum Wot ortalamam 1500 Km üzerinde…

Multicilere ne desem bilemedim :slight_smile: Sizleri tenzih ederim :rofl:
Multicilere ölüm :grin::grin: Şaka bir yana arkadaşların ile bir arada gitmek güzel ama, yine de rahat bırakmıyor böcekler…:joy::joy:

4 Beğeni

Bu WoT işlerindeki 90 km/h sınırı beni rahatsız ediyor oysaki yük piyasasından aldığım yüklerde zaten 60-80 arası gidiyorum. Bana değişik geliyor o hıza çıkmadığım halde ordaki limitleyici olunca. Ben çok mu anormalim ya? :joy:

1 Beğeni

Hiçbir kıymeti olmayan hediyeler için allı pullu dorseler taşımak ağrıma gidiyor ustaaa. :smiley:

6 Beğeni

O konu da çok haklısın hocam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

wotr de neden bu krone adr yükleri saçma sapan o flatbed mi düz yatak dorsemi ne onun üstüne monteli şekilde çıkıyor anlamış değilim. bilgisi olan var ise yazsın… krone ilk geldiğinde öyle bir problem yoktu nerden hangi mantıkla o şekle uyarladılar anlamadım

Abı konteyner ayak desteklı flatbed onlar. Bır de butun konteynerler ve tankerlerı o sekılde, sadece wotr de degıl kısısel dorse ve dıgerlerınde de o sekılde

1 Beğeni

Editörler içkili şekilde EP dağıtmaya devam ediyor.

3 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Worldoftrucks Profillerine yardım derneği :slight_smile:

Buna harbiden kahkaha attım :smiley:

2 Beğeni

Yok artık diyeceğim ama var artık yani

2 Beğeni

Aklıma gelen tek şey, değişik bir odak konusu olması. Yani çoğu kişi çoğunlukla çekici ya da manzaraya odaklanırken bu arkadaş dorseye odaklanmış. Ama bu, fotonun seçilmek için uygun olduğu anlamına gelmiyor.

3 Beğeni

Valla bu editörlere değil de buna +1 nice shot diyenler var onlara daha çok şaşırıyorum.

3 Beğeni

Onların amacı o değil aslında. onların amacı ‘‘bon bono nuco şut +1 yozorsom bonom purofuluma golor.’’ diye düşünüyor. Düşünce tutuyor. Sonra bunlar top ratede girip saçma fotolarla ep alıyorlar bu döngü böyle devam ediyor. (Resimler saçma değilse sıkıntı değil ama bunu saçma galeriyle yapanlar… Tamam gerisini getirmiyorum)

2 Beğeni

Zaten ne çektiysek hep bu şakşakçılardan çektik.

4 Beğeni

Hayata İnce bakıs :))

3 Beğeni

WOT yükü taşırken dağın başında yakıtım tükenmiş F7 çekince de iş iptal olmuştu. Acısı dün gibi taze. Forumda bir çözümünü gördüm:

F7 çekmeden önce işi askıya alın. Ardından servise ışınlanıp arızaydı yakıttı falan halledin. Daha sonra yeniden ana menüye dönüp duraklatılan harici sözleşmeyi devam ettirin. Huzurla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz :slight_smile:

8 Beğeni

diyelmki senin dediğin gibi yaptım devam et demeden once gidecegim yere isinlanip devam ete bassam askiya aldigim yerdenmi devam eder yoksa nereye isinlandiysam dorse orayami gelir

1 Beğeni

Nerede askıya aldıysan oradan devam eder.

wot için özel bir şeyler pişiyorlarmış yakında blogda görecekmişiz bakalım ne olacak

2 Beğeni

Kişisel dorse ile sözleşmeli iş alabilirsek güzel olur.

2 Beğeni