World of Trucks Harici Sözleşme Sorunu

Herkese selamlar, World of trucks, RTTBS ve İberya DLC’lerini görmüyor. Yani İberya ve Karadeniz Dlc’sindeki herhangi bir şehirde harici sözleşme çıkmıyor. Aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi ana harita(Kassel) ve Baltık dlc’sinden(Tallinn) örnekler verdim. Bu şehirlerde hiç sıkıntı yokken, Murcia ve İstanbul şehirlerinde hiç sözleşme yok. Mod kullanmıyorum ve hesabımda World of Trucks’a bağlı. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim…

O DLC ler World of Trucks hesabına bağlı mı peki ?

Onu bilmiyorum. Nereden bakabilirim acaba?

Oyuna giriş ekranında dlc listesi olması lazım şuan oyunda olmadığım için tam hatırlamıyorum ama giriş ekranından bir bak birazdan girince bakarım eğer yapamadıysan söylerim

Oyunun giriş ekranındaki dlc gezgini sayfasına baktım dlcler kurulu gözüküyor. Hiçbir eksik yok gibi.

Aslında hesabın WOT hesabına bağlıysa oyuna girerken Dlc nin hesabına bağlayıp bağlamayacağını sorması lazımdı mesala benim hesabım bağlıydı ve dlc yi aldğıımda oyna girdim giriş ekranından oyunu başlattığımda direk bana iberia yı bağla diye ekran gelmişti sana böyle bir ekran gelmedi mi hiç

Evet ben de ondan şüphelendim. Normalde bir boya paketi dlc’sinde bile o ekran gelirdi ama bu iki dlc’de göremedim.

şuan hesabın bağlı mı

istersen iberia ve black sea dlclerini kaldır tekrar yükle ve oyuna girerken hesabın bağlı olsun o zaman belki sorar aslında sorması lazım bir bunu dene istiyorsan

evet hesabım bağlı. Dediğini bir deneyeyim o zaman.

DLC’leri ve oyunu silip tekrar yükledim ama sorun yine çözülmedi bir türlü gelmiyor o ekran…

Allah allah çok saçma benimde aklıma başka bir şey gelmiyor

Profile giriş yaptıktan sonra, “Seçenekler :arrow_right: Çevrimiçi” burayı kontrol edin.
Bu menüde Bağla ve Göz at butonları var.

Olmazsa,
Başka bir profil üzerinden deneyin.
Yeni profil açın, World of Trucks’a bağlayıp bir de öyle deneyin.

Çevrimiçi kısmını kontrol ettim ve böyle bir yazı ile karşılaştım. Sorun bundan kaynaklı olabilir mi acaba?

Oyuna giriş yaptığınız hesap, World of Trucks’a bağlı olan Steam hesabı ile aynı hesap mıdır?
Yoksa farklı bir hesap mı?

Tek bir Steam hesabım var yani evet aynı hesap.

“Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” yöntemini yapın. Eksik bir dosya olabilir.
İşe yaramazsa oyunu tekrar indirmeniz gerekebilir.