World of Tanks [Ana Konu]

Tekrar World of Tanks oynamaya başlıyorum.

Nick: Simulationblog (değiştirmek 2500 altın yok bende :D)

M41D tankı ile güzel bir vide çekilmiş.

3 Beğeni

Bırakalı uzun zaman oldu… Harikaydı her yönüyle ama … yeter :smiley:

1 Beğeni

yetmez devam

1 Beğeni

Macera biraz kisa surdu

1 Beğeni

Bu oyunda her şey para ya ama güzel oynuyorum.:smiley:

1 Beğeni

adamlar pre tank al demiyor ki koyuyorlar pre tanklar genel olarak diğer tanlara nazaran artı bir üstünlükleri yok kredi getirisi dışında yine premium üyelik ondada sana artı bir güç vermiyor değil mi

1 Beğeni

Ben de blitz i oynuyorum. Normalinden daha hızlı birkaç maç atıp çıkıyorum eğlencesine

1 Beğeni

ben zaten konsolda oynadım sarmıştı pcye geçtim sarmadı :smiley:

şimdi blitz indireyim bakayım

1 Beğeni

War Thunder oynayan varsa haber versin. :slight_smile:

1 Beğeni

Xbox da yetiyor bana bir ara blitz i oynamıştım bıraktım sayılır

1 Beğeni

Bu oyuna hala sıfırdan başlanır mı? Yoksa hiç sallamadan War Thunder’a geç mi dersiniz? P2W olayları çok, boşverin falan diyorlar ama buradan da fikir almak istedim.

War Thunder oynamanizi tavsiye ederim.

3 Beğeni

Gampue sayesinde bir süre oynadım war thunder daha iyi, world of tanks’da altın mermi olayı var parası olan deliyor ayrıca rng diye saçmalık var, bir tankı yandan yakalasan bile bazen sekiyor bazen olması gerekenden az hasar veriyor, war thunder öyle değil sürücü boşluğundan giren veya yandan delip geçen mermi içeride patlayıp dağılarak bütün mürettebatı öldürür oyun biter. :smiley: ayrıca topçu ateşi uçakların kontrolünü alıp sınırlı bir süre havada kapışmak çok iyi üstüne tek oyunda 3 kara-hava-deniz savaşı var ama deniz savaşı için world of ships daha iyi.

2 Beğeni

Gerçekten de dediğiniz gibi varmış WoT’ta yarım saat vurdum vurdum tık yok, adamın biri bir mermi attı zırh yok oldu. Ama WarThunder’da öyle değil, sürücü boşluğundan tankın motorunu vurdum tek :smiley: Havacılık ve Navi de çok keyifli oynaması. Navi’yi tam çözemedim ama çözülür. Ben buna uzun süre devam ederim keşke daha önce başlasaymışım…

Amma velakin bu kadar olabileceğini hiç beklemiyodum :rofl:

Bir tek grafikler canımı sıktı ama onun için de ekstra 20gb indirme istiyor, düzelir onu yükleyince herhalde. Ve oyuncu sayısı az (ya da yeni başladım diye öyle) çünkü çok bot geliyor gibi geldi.

1 Beğeni

selam. epeydir bu oyunu oynarim ve ilk ciktigindan buzamana oyunucu sorunu yasamadim. muhtemelen tum serverlari secmediginiz icin boyle bir sorun yasamis olabilirmisiniz ? yada millet erkenden yeni yil moduna girdi :slight_smile: neyse size bol sanslar.

2 Beğeni

Şu oyunu hala oynayanlara bir sorum olacaktıda farklı tanktaki deniyimi başka bir tanka aktrarabilirmiyiz acaba? 1 tane tank var onla çok iyi oynuyorum toplamda 40 bine kadar birikti ama istediğim farklı bir tank var onuda açmak için deneyim gerekiyor ve 0 dan kastırıyor buda fazlaca zaman lazım biraz sinir bozucu :confused:

Serbest deneyimlerinizle ancak araştırma yapabilirsiniz oda altınla diye hatırlıyorum.

1 Beğeni