Wallpaper Engine Nedir-Ne İşe Yarar?

böyle konular açılıyormu sıtede bılmıyorum ama benım hosuma gıden bır sey oldugu ıcın sızlerle paylaşmak ıstedım belkı kullanan olur erkan goruntunuzu vıdeo yapmak ıstersenız benım gıbı cok guzel program steam de 8 tl yuzlerce atolye ıcerıgı var ve anımeler vb. paylasınları ındırıp kullanabılıyorsunuz sahsen ben 4k lık bır youtube de vıdeo ındırıp onu kullandım ıster seslı vıdeo kullanın yada sesı kapatın ıstersenız herhangı bır sıte url gırıp arka planda sıteyı kullanın youtube vb neyse ben vıdeoda sımulasyonparkın url sını kullanıp yaptım oyuna falan gırdıgınde ya da bır dosyayı tam sayfa actıgınızda program duruyor arka planda yanı hic bır ram falan gpu kullanımı olmuyor boylelıkle oyunlarda fps dususu yasamıyorsunuz cok dusuk sıstemlerde de aynı mı olur onu bılemıyorum ve bu arada hayatımda ılk defa ekran vıdeosu cektım göstermek ıcın ama kalıte ayarını ayarlayamadım pc de daha canlı ve net takılma falan olmuyor…

5 Beğeni

Bunu steam çok kez gördüm ama anlam veremediğim bir şeydi şu an daha iyi oturdu :slight_smile: SimülasyonPark’ı kullanmak için bile almayı düşünebilirim :thinking:

1 Beğeni

hemen indirdim bende aklımdaydı bayadır şimdi kısmet oldu

1 Beğeni

Peki pc’yi her açtığınızda istediğiniz şeyi tekrar yüklemek mi gerekiyor ?

ya guzel yormayan pcye farklı hava katan bır sey :smiley: yok ayarından başlangıc calıstırmaya ızın verrısen her açılışta aynen kalacak

güzel dark arka planları var göz yormayan ama steam atölyedeki şeyleri çok yüksek az önce 1.5 gb bır tane ındırdım

1 Beğeni

sırf su vıdeoları koymak ıcın ındırdım ben :smiley:

çok güzel şeyler var ama çok yüksek yüklemeleri felan dikkat edin kotyaı alt üst eder 2 den sonra indiriyimde kotadan yemesin çok hoşuma gitti güzel kaliteli parlak görüntüler hoş yani her türlü çeşit var

aynen zaten her saate degıstırmıyecegın ıcın bır tane kendıne uygunu buldunmu he tamam dıyosun bıtıyor :slight_smile:

tavsıyem sunu ındırıp bır dene cok guzel oluyor hızınıda %120 130 yarsan gayet ıyı

beyaz veya parlak renkler seevmiyorum akşmları göz alıyor karanlık siyah şeyler seviyorum