VIGOR - Bohemia Interactive'den Yeni Survival Oyun!

ARMA serisinin yapımcısı Bohemia Interactive, Mixer üzerinden gizemli bir yayına başladı.

kırmızı bıçak

masadaki silahlar

Şu an yayın açık ve 11 Haziran 2018 yazıyor. Pazar akşamından itibaren E3 konferansları başlıyor ve firmalar bir bir oyunlarını duyuruyor. Bohemia cephesinden yeni bir IP yani yeni bir oyun mu geliyor? Çeşitli söylentiler var.
Yeni bir battle royale deneyimi olabilir.
DayZ, E3’e katılmayacakmış alakası olmayabilir. 0.63 güncellemesi henüz çıkmadı. Xbox Preview duyurusu da olabilir ama masadaki gazetenin orasıyla bir alakası yok.
Inside Xbox’da yeni bir battle royale duyurulacağı haberi çıkmış.
https://grouvygaming.com/xbox-e3-2018-plans-fully-detailed-will-include-a-new-battle-royale-experience/3183/

Masadaki gazetede Atom Bomb Hit Europe yazıyor.

Bohemia firması Xbox’a özel yeni bir oyun geliştiriyor olabilir ki PC için de çıkmalı :smiley: Reddit’te yazılanlara göre de büyük ihtimal yeni bir IP ve battle royale oyunu duyurulacak.

Hatta 3D artist David Vacek kendi sitesinde Unreal’da renderlanmış asker modelleri paylaşmış görüntülerde Bohemia logosu var.
http://davidvacek.net/3d-characters.html

Currently working as 3D Character artist at Bohemia Interactive (Creators of Flashpoint, Arma and DayZ games).
2016’de beri Bohemia şirketinde çalışıyormuş. :smiley:

David Vacek tarafından Unreal Engine 4’de alınan renderlar
Xbox One için gelecek olan oyunda kullanılacak. Kalite akıyor :D. 11 Haziran’ı sabırsızlıkla bekliyorum konsola özel bir şey olacaksa üzülürüm ama Bohemia adına sevinirim.

Oyunun adı paylaşıldı sayılır

S U R I
2-3 harf daha :smiley:

SURVIVE???

VIGOR duyuruldu
Xbox One için Preview olarak çıkacak.
PC???

Norway, 1991
Civilization lies in ruin.
Will you rise from the debris?

Scandinavia, mostly untouched by the fallout of the war,
remains the last safe zone in a post-apocalyptic Europe.

Norway, once a haven, has transformed into
a cut-throat land of survival where only
the ruthless – or cunning – make it out alive.

1. nükleer savaş bitti. orta avrupa harap durumda, norveç son kale oldu. isimsiz bir outlander (savaçcı) olarak başlarsın, ama sonra kim olacaksın? belirsizlik için zaman yok. bir sığınağı evinize çevirip. dövüş, koş ya da saklan. risk al, ödüller talep et. Bu deneyimini yaşa.

yazıyor ve ben talibim :slightly_smiling_face:

Xbox Game Preview için premium founder back temmuzda çıkabilirmiş. 2019’da free to play olacakmış ama konsola özel oyun şimdi PC nasıl gelmez diye haykırmak istiyorum
xbox play anywhere mantığı olabilir mi? mümkündür belki de… :frowning:

kıyasıya multiplayer deneyimi sunacakmış

beleşse kacarak uzaklaşmak lazım.

base kurma bile var soğuk zaten etkileyecek oyun iyi olmuş be bohemia
umarım başarılı olur xboxda deneyemeyeceğim için üzülüyorum

3d karakter oluşturma süreci

Çarşamba akşamı yayın var

bu akşam yine canlı yayın var

canlı canlı canlı canlı canlı canlı oynuyorlar 2 yeni haritayı keşfedecez dediler Twitch

Haritalar parça parça yapılmış. Escape from Tarkov’dan kopyalamışlar ilk o değil de örnek veriyorum. İyi mi olur? Yani o sırıtmıyorsa oynanır. Çok hoş duruyor animasyonlar yerli yerinde bu Unreal diğereri de Unreal… yetenek işte…
Xbox One X olsa keşke oynardım…

8-16 kişi aynı anda oynayabiliyormuş.
bölgeden kaçmazsan belli bir sürede radyasyon geliyormuş
kaçma olayı geri sayıp çıkartıyor bitince sandık veriyor farklı şeyler çıkıyor shelterda bakıyorsun zaten ölünce her şey gidiyo ama shelterde yani sığınak evdekiler kalıyo zaten yine oraya mal depoluyosun

ilk kapalı beta preview keyleri gönderilmiş

şimdi oyun özetle microsoft için state of decay 2 kalitesinde bir zombi oyununa benziyor ama yapan stüdyo biraz farklı olduğundan ondan ayrı duruyor
xbox oyuncuları için güzel olacak çok hardcore değil ama oynanır uğraşılır tarzda olmuş yetekneleri açma bir şeyleri geliştirme vb. özellikler

eğer pc için planladılarsa zaten microsoft mağazasından sunulur sıkıntı değil benim için steam olmuş vs. önemi yok

canlı yayında kaplamaların geç yüklenmesi gibi sorunlar vardı efektler de yetersizdi yıl sonuna çok var oynanmayacak şekilde değil tabii

ben başvurmadım ama xbox mesajlarında key kodu vardı. xbox’ı olanlar bir kontrol etsin