Uzaktan Kumandali Araclar

RC Tank 1:16 Taigen German Tiger 1 on the poligon (4K) basligindaki videomuzu yayinladik

Sampiyonadan videolara devam ediyoruz.
iyi seyirler
Abone olmayi unutmayiniz.

2 Beğeni

RC 1/16 scale Tank Taigen Tiger 1
sampiyonadan bir video daha sizlerle.

2 Beğeni

WPL B-36 Ural 1/16 2.4G 6WD RC Military Truck RTR Kutu acilimi

Yeni aracimiz Sovyet askeri araci yada gunumuzun spintiresi yada mud runneri :slight_smile:

2 Beğeni

RC-Championship off-road truck models on the radio control in the 1/10-12 scale

2 Beğeni

Arkadaslar merhaba, konuya epeydir video yuklemedigimi farkettim ve 6X6 MAN aracimla karda giderken cektigim videoyu sizlerle paylasiyorum. Kanala abone olmayi unutmayiniz.
iyi seyirler

2 Beğeni

Arkadaslar merhaba, busefer ki videoda 6x6 aracin kutu acilimini yaptik ve arac ozelliklerinden bahsettik. iyi seyirler. kanala abone olarak destek olmayi unutmayiniz. saglicakla kalin

4 Beğeni

evet ilk test surusumuzude yaptik, iyi seyirler.

2 Beğeni

Arkadaslar merhaba, yeni videomuz dag cayir bayir gezintisi sirasinda cekilen goruntuleri icerir, bir nevi spintires mudrunner gibi :slight_smile: iyi seyirler

1 Beğeni
2 Beğeni

Lego teknik ve RC model araclarin bulusmasi… iyi seyirler

2 Beğeni

Arkadaslar merhaba Rusyada yapilan sampiyonanin 2. etabina katilacagim tankin videosu
Kanala abone olarak destek olmaniz dilegiyle.

4 Beğeni

oha müthiş :smiley:

2 Beğeni

Moskovada gerceklestırılen RC Tank sampiyonasinin 2. etabından geriye kalanlar.

Benim tankin paleti cikti epeybi zaman kaybettik…

8 Beğeni

Tanktan sonra ATS iyi gider demi :slight_smile:

2 Beğeni

Arkadaslar merhaba, burada pek etkili olmasa da bu isler yinede videoyu yayinlamak istedim. Abone olarak destek olabilirsiniz. Tesekkurler.

3 Beğeni

Arkadaslar merhaba, yine bir kutu acilimi ve genel bilgilendirme videosunuyla karsinizdayim. Kanala abone olarak destek olmaniz temennimdir. tesekkur ederim.

Arkadaslar merhaba. 1/16 olcekli tanklarla savas sirasinda cekilen bir videodur. Tanklar kizil otesi sistemle birbirlerini vurmaktadir.

3 Beğeni

World of Tanks :smiley:

1 Beğeni

Aynen :slight_smile: yakinda spintires - mud runner arasi birseylerde yaparim. snow runner busene olmadi. (kamyonu bakima cekmistim)

1 Beğeni

Merhaba arkadaslar. bu videoda ikiserli olarak yapilan mac videosudur. iyi seyirler

2 Beğeni