Unreal Engine 5 [Ana Konu]

4 Beğeni

şaka gibi ya reelden farkı yok gibi :hushed:

1 Beğeni
3 Beğeni

ya bu metahuman olayı çok başka bir şey ya youtube da böyle bi videoya denk geldim muazzam.

2 Beğeni
2 Beğeni

ne kada güzel

6 Beğeni

cities skylines bunu beğenmedi :cowboy_hat_face:

2 Beğeni
2 Beğeni

:open_mouth:

7 Beğeni

Bu şimdi gerçek değil öyle mi? :hushed:

İlk kez bilgisayarlarla oluşturulmuş bir görüntünün bilgisayarlarla oluşturulduğunu ve gerçek olmadığını ayırt edemedim. Gerçekten başarılı. Sadece bazı yerlerde sallanma biraz absürt durmuş ama grafiklerle ilgisi olmadığından konu dışı :slight_smile:

2 Beğeni

Bende öyle zannettim, hatta bu tuğladan yapılmış atölyenin ingiltere de mi abd de mi diye düşündüm nerede o aletlerin açık artırma fiyatları vs.'ye kadar gittim abartmıyorum :joy: (başlığı okumadan ve sonundaki unreal engine yazısına kadar :rofl:)

3 Beğeni

O ışıklandırma yansımalar ne öyle ya. :smiley:

5 Beğeni

Ben oyunda böyle bir görüntüyü almak için nasıl bir ekran kartı lazım onu merak ediyorum :thinking:?

2 Beğeni

@Ulanalp Gerçekten kusursuz olmuş, bir an düşündüm ‘‘Acaba bu kamera ile çekilmiş bir video mu?:thinking:’’ :grinning:
@DrBaron 40 serisi bir kart lazım herhalde, artık… :slight_smile:
Bir de, bu oyun motoru ile yapılan ilk oyun olan Senua’s Saga Hellblade 2 oyunu acaba nasıl olacak, çok merak ediyorum doğrusu. :thinking:

3 Beğeni

CGI’nın babası

9 Beğeni
11 Beğeni

Çok iyi duruyor. The Bus’ı şöyle görebilsek bir de akıcı olsa. İnsan istiyor işte. Ama sadece istiyor :laughing:

5 Beğeni

Motoru yeni öğrenmeye başladım şuanlik Editor stabil tek sorun dokümanları Türkçe’ye çeviri yapmak olabilir.

2 Beğeni

:flushed:

8 Beğeni

Korkunç derecede gerçekçi :scream:

4 Beğeni