Ücretsiz Oyun Haberleri

Fs 19 vermişti 22 olacağının bence hâlâ garantisi yok :joy:

Bence kaç yıl önce verdiği bir oyun için böyle bir şey yapacağını sanmıyorum 22’yi verecektir. 19’u gizli olmayan haftalarda verilebilir bir oyun çünkü. İnşallah 19’u bu şekilde vererek böyle bir saçmalık yapmazlar.

Farming Simulator 19’u zamanında verdiğinde topluluğun neredeyse %90’ı aldı. Yine Fs19 verirse herkes küfür edip tepki gösterir. Epic Games böyle bir riske girmez. Çok yüksek ihtimalle Farming Simulator 22 verecek…

2 Beğeni

epic games biraz önce bu videoyu paylaştı :smiley: kesin fs 22 ya

2 Beğeni

Ayrıca paylaşımında dikkat ettiyseniz mevsimleri simgeleyen emojiler kullanmış. FS19’da mevsimler yoktu.

1 Beğeni

Videoyu farming attı aslında.

o tarafı görmemiştim doğrudur

çökelim

6 Beğeni

belleş…

daha önce verilmiş :smiley:

evet :slight_smile:
almayanlar belki alır diye attım

Selam arkadaşlar
Bu farm 22 de year 1 ve year 2 yi alinca geri kalan dlcler alınmış olur mu. Yoksa onları ayrı ayrı mi almak zorundayim

Oyun Değil Steam ücretsiz profil için güzel hediyeler…3 Adet…

4 Beğeni

Bu zamana kadar Epic Games Store’un tüm gizemli bedavalarını eksiksiz bilmiş olan Deadlabs yazarı billbill-kun’un ortaya attığı iddiaya göre Epic Games Store’un sıradaki bedava oyunu Steam değeri 1,200 TL’yi aşan Chivalry 2 olacak!

epic’de şu an indirimli 27tl ve daha önce bedava verdi.

evet yanılmıyorsam amazon vermişti.

https://store.epicgames.com/tr/p/marvels-midnight-suns ücretsiz

Train Simulator 15. yılını kutluyor

2 Beğeni

İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi:

Bu ürünü Steam hesabınıza eklerken bir hata oluştu.

Ana oyunu aldıysanız bu DLC’yi kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Eğer ki ana oyun sizde yok ise bu DLC’yi alamazsınız.

2 Beğeni