Ücretsiz Oyun Haberleri

Epic pazar ve atölye sistemi getirirse ve ₺ kullanmaya devem ederse aynı yorumu yapar mısın?

aldığım seri oyundan hangisini oynamadığımı hatırlayamadım, oynanış süresinden bakmak istedim onu da bulamadım, yüklüyse gösteriyor yüklü değilse oynadığım oyunu kaç saat oynadığımı olduğunu göstermiyor, o yüzden steam daha uzun süre tekel kalır.

nasıl göstermiyor :smiley:

1 Beğeni

sıralama türünü değiştirecekmişiz, oyun sayfasında aradım, neyse bu vesile ile şu star wars oyununa bakayım.

Evet yaparım. Buraya yazıyorum kalıcı olarak. :slight_smile: Epic launcher sorunlu ve dandik. Daha hesap ayarlarımıza bile bakamıyoruz. Arkadaşıma mesaj dahi yazamıyorum, nerede kaldı Atölye ve Pazar. Yıllardır bedava oyun vermekten öteye gidemeyen bu şirkete umut bağlamayın.

-Kütüphanede oyuna özel sayfa yok.
-Hangi DLClere sahip olduğumuza bakmak için DLC’nin mağaza sayfasına gitmek gerekiyor.
-Profil sayfası yok. (Başarımları gösteren fıs bir sayfa var.)
-Atölye yok.
-Topluluk Pazarı yok.

Daha 40 fırın ekmek yemesi lazım. ₺ kullanması ve ücretsiz oyun vermesi sayesinde öne çıkıyor. Steam usd kullanmasına ve tepkiye rağmen hala zirvede.(Türkiye için). Epic games birazcık uyanık olsa Türkiye pazarında steam’ı bitirebilir aslında.

4 Beğeni

Parayı sadece ücretsiz oyunlara harcıyorlar. Yazılım geliştirme adına hiçbir şey yok.

3 Beğeni

+Oyunlarını tek bir platformda toplamak istiyenler’de var.Basitçe tek bir programdan işini hallediyosun.

1 Beğeni

Epic Games Store : Voici le jeu gratuit du 15 février
Şu abinin haberine göre genelde doğru çıkıyor 15 şubatta Epic Dakar Desert Rally bedava verecekmiş

2 Beğeni

Haftaya veriyor Dakar Desert Rally’yi. Bi Snowrunner vermedi gitti beklemedeyiz hala.

3 Beğeni

Snowrunner sattığı için onu vermezler ama dakar çok satmadığı için epicte bedava dağıtıyorlardır. Zaten güzel oyun değil ben oynadığımda ama şimdi güncelleme getirdiler mi bilmem

Snowrunner da verilir bekleyin.

Bu oyuna SAHİP iseniz alttaki DLC Ücretsizdir…

1 Beğeni

full dlc hepsi var bende . hatta 2. serisini bile tamamladım sayılır

Train oyunları bende yok ama kütüphaneme eklendi DLc ler neden bilmiyorum.Ücretsiz.Normal de hata verirdi- Bi tanesine tıkladığınız da aynı sayfaya atıyor 4 dlc var ücretsiz.

2 Beğeni

Paket içinde sadece Peninsula Corridor: San Francisco - San Jose Route Add-On DLC sinin aşağıdaki 4 oyuna ait sürümleri var.

• Train Sim World 2020
  • Train Sim World 2
  • Train Sim World 3
  • Train Sim World 4

Ayrıca, Train Sim World 3 oyununa ait olan sürüm Train Sim World 2 de de oynanabiliyor. 4 oyundan herhangi biri varsa paketi kütüphaneye eklemeye izin verecektir.

2 Beğeni

Train Sim World 2020 steam da bulunamadı diyor. ve hiçbiri kütüphanemde yok sadece istek listemdeler

Hep Ep*c Games verecek değil ya.

2 Beğeni

Ulan steam bir de bende olmayan oyunları ver be kardeşim. Ya bedava dağıtıyorsun ya da bedava yapıyorsun

aynı ben :smiley: hurdacı gibi toplamışız maşallah

1 Beğeni