Ücretsiz Oyun Haberleri

Ana Oyun ücretsiz Zaten 2 DLC de ücretsiz al kütüphaneye at.

3 Beğeni

Hiç boşuna zahmet edip yüklemeyin, adamlar dlc için dlc yapmış, pet dlc’si olmadan pet stuff’u kullanamıyorsun, bunu bedava verip pet dlc’si satın aldırma derdinde, böyle oyunu korsan bile oynamam indirdiğim zaman için harcadığım elektiriğe yazık.

6 Beğeni

art of rally standart sürümü 24 saatliğine Epic Games’te ücretsiz oldu.
https://store.epicgames.com/tr/p/art-of-rally

Epic heyecanlandıracak bı oyun vermeyecek belli oldu

Ücretsiz Train Simulator DLC si. DLCyi alınca Train Simulator Classic oyunun da kütüphaneye ekliyor. Normalde ücretli oyun. Elinizi çabuk tutun.

5 Beğeni

saints row dan önceki oyunun adı neydi

Çok bir şey kalmadı ama bugün muhtemel ücretsiz oyunlar epic için şu şekilde olacağı sızdırılmış

Dec 31| Ghostrunner

Jan 01| Escape Academy

Jan 02| 20 Minutes Till Dawn

Jan 03| A Plague Tale: Innocence

Jan 04 - Jan 11| Marvel’s Guardians of the Galaxy

3 Beğeni

Tam tamına aynı gidiyor . FC 24’ü (Kupon ile 321 TL.) almak istiyorum, ama Steam (800 TL) Platformunda olsaydı bu indirim hemen alırdım. Epic de olduğu için kafa karıştırıyor.

https://store.epicgames.com/tr/p/escape-academy-bfc2bf

3 Beğeni

Ben aldım. EA App kütüphanesine geliyor zaten. Oradan indirip oynayabilirsin. Fakat oyun başlatılırken Epic Games Launcher’in açık olması gerek. EA App’den play tuşuna bastığında Epic Games Launcher ile iletişim kurup açıyor. Zaten EA App kütüphanesinde “Standard Edition accessed through Epic” yazıyor.

açıkçası epic’i o kadar kötü bulmuyorum bannerlord + star wars jedi survivar + dyıng light 2 + god of war dörtlüsünü 1000 tl civarına aldım ki bence bu bedava demek bu oyunlar için
Dolara geçince steam devri bitti :smiley:

1 Beğeni

hocam bende dyıng light 2 haric diğer 3 oyunun toplamı 924,25 tl tutuyor ( 92,43 tl epic para veriyor)
dying light 2 nin sadece 7 tane dlc katarsam 1277,25 ( 127,73 epic para veriyor )

yani senin dediğin gibi oyun aldıkçca yanında başka bedava oyun da alabileceğimiz epic para veriyor. bir de papara card ile aldın mı çok daha güzel oluyor. Keşke scs buradan da satışa sunulsa

nays ile aldım bana da naystan 100 tl verdi hediye olarak %10 veriyor sanırım nays şuan

papara %10 para iadesi yapıyor. steam epic vb yerlerde. nays kullanmadım daha doğrusu hiç duymamıştım nasıl bir şeydir bilmiyorum

Bi an nası olurda forumda malûm firma anılmaz diycektim ki :rofl:

1 Beğeni

Hocam sw jediyi önerir misiniz bende almakla almamak arasında kaldım

fiyatı yüksek ama grafikleri ve hikayesi cezbediyor ben tavsiye ederim

ilk oyununu berbat level tasarımı yüzünden sildim, yok giriş kapalı alt kata in, inerken bir dünya canavar öldür sonra aynı yolu geri gelirken o canavarlar tekra spawn olduğundan tekrar öldür, başlangıcı çok iyi olmasına rağmen sonra sıkıntı bastı, lego olanını yükledim o daha güzel.

ea oyunlarında epic logosu gelince kapatın açık kalmasına gerek yok.

epic’den alacak oyun bulamıyorum bu güzelmiş dediğim oyunu zaten vermişler.

Yarın 19:00 a kadar ücretsiz -250 TL
https://store.epicgames.com/tr/p/a-plague-tale-innocence

Steam dolara geçince ülkemizde gözden düştü baya.İndirimli oyunları bile alasım gelmiyor…
Fkat epicde de scs nin yanı sıra capcom oyunları call of duty vb bir çok önemli oyun yok halen.,Bunlarında gelmesi lazım…

1 Beğeni

SCS yapımları gibi çoğu oyun Steam ile entegre çalışıyor. Pazar olsun Atölye olsun bunlar olmadan o oyunları Epic’e eklemek mümkün değil. Epic Games Steam’in ikamesi değil ve olamaz. Steam bir ekosistemdir, alternatifi yoktur.

7 Beğeni