Two Point Hospital - "Hastane İnşa Simülatörü" - Ana Konu

Efsane Classic Hospital tycoon oyunu geri dönüyor! Sega firmasının yayınlayacağı Two Point Hospital duyuruldu. Oyun bu yıl çıkış yapacak. Sonbahar olarak belirtilmiş.

Steam

Geliştiricisi yine oyuna adını veren Two Point Studios
Ciddi bir oyun olarak duruyor. Çıktığında oynamak dileğiyle ana konuyu açtım! :smiley:

4 Beğeni

oyun geldi :slight_smile: ama tam hasta gelirken oyundan attı neyse

Oynarken eğleniyorum güzel ama fiyat çok yüksek bu tür oyunlarda dozu kaçıyor çoğu kişi bunu sevse de pat diye veremez ama değer :slight_smile: çok çok uçuk bir tycoon değil ama kalitesini hissettiriyor hoşuma gitti

112 lirayı anca rüyalarında görürler. :smiley:

amcama yeni kafa taktık

2 Beğeni

Bende istek listesine çok önce almıştım fakat fiyat çok yüksek geldi, bilmiyorum 112,5 tl değermi? Ona vereceğim paraya FS 19’u alırım oynayamasam da :slight_smile: Hasan Video çekecekmisin oyun ile ilgili?

çekicem yoksa dövecekler artık

1 Beğeni

Bir ara sana fazladan key gönderiyorlardı yada onun gibi birşey oluyordu da sizde çekiliş yapıyordunuz? Bu oyun için çekiliş yapılır mı? :slight_smile:

her oyun olmaz o iş anca ben istersem çekiliş yapmak istmeiyoruz

Bu tip Tycoon oyunlarını çok seviyorum relax güzel oyunlar oluyor bir de kurduğun düzenin işlemesini görmek mutluluk veriyor… Another Brick İn The Mall, prison architect azıcık ucundan Cities Skylines gibi oyunları fırsat buldukça severek oynuyorum ama 112 lira hakikaten ciddi bir rakam… Gerçi güncel dolar kurunda 17 dolar falan yapıyor… Avrupa’da bu fiyata satılıyorsa normal…

Satın almayı düşünüyorum, İngilizce gerektiriyor mu acaba ?

Çok gerekmiyor zaten bilindik kelimeler bazı kelimeleri de çevirebilirsin. Özetle oyun zaten neyin nasıl olduğunu gösteriyor başlıyorsun kurmaya çok basit ++ oyun ağır tycoon değil demiştim çocuklara yönelik de hazırlanmış. Ben baya ilerledim 2. bölgeye geçmedim var olanı biraz geliştireyim dedim çıktım videoda yaparım artık ?? :smiley:

2 Beğeni

Büyük merakla bekliyorum videoyu :slight_smile:

90 tl gift olarak temin etmek mümkün oyunu arkadaşlar GameSatış üzerinden… Yanlış anlaşılmasın, firmanın sorumlusu vs değilim, sadece çoğu oyunu Steamden daha ucuz olduğu için ben oradan alışveriş yapıyorum hep, arkadaşlara faydam olur belki,…

Bugün Özel SimülasyonTÜRK Hastenesi açılışını yapıyoruz beyler :smiley:

1 Beğeni

videoda kurguda :smiley:

2 Beğeni

Bekliyorum heyecanla :slight_smile: Açıkcası hala kararsız kaldım satın alıp almamakla. Video umarım yardımcı olur :slight_smile:

Tycoon tarzi oyunlari seviyorum ama bu fiyat harbi fazla gibi buna yani bu fiyati gorunce acaba ustune koyup juraasic alsam mi demedim degil yani :))

Tycoon türündeki hastane inşa simülatörü Two Point Hospital oyununu oynuyoruz.

4 Beğeni

Çok beğendim ya, animasyonlar felan şahane. Gayet detaylı olmuş, fiyatı da biraz makul seviyede olsa düşünebilirdim :smiley: