Türkçe bir simülasyon radyosu neden yok?

Yabancılar bu işi beceriyorlar. Bizim neyimiz eksik dostlar. Ben Türkçe bir simülasyon radyosuna denk gelmedim şu ana kadar. Eğer cidden yoksa böyle bir projeye girişmeye ne dersiniz?

Nasıl yapıcaksın

truckersfm bizim fm bandında yayın yapan çoğu radyodan daha iyi ayrıca bizim başımızda müyap diye bela var o yüzden scs Türkçe radyo ekleyemiyor Selçuk Abi öyle dedi kendi sitesinde de müyap oynatmayı engellemiş.

1 Beğeni

Amaç truckersfm bandında yayın yapmak. Türkçe şarkıların çalınması zaten aşırı zor. Ama bir gelir elde etmediğimiz için yabancı şarkıları oynatabiliriz.

Her türlü bir yolu bulunur :smiley:

@burhanberkguven zamanında ben yaptım. ETS Trafik Radyo diye açtık oyun içinden radyomuzu seçerek bizi dinleyebiliyorlardı. Projemiz çok güzel ilerliyordu yayına konuk alıyorduk, istek parça çalıyorduk TruckersMP trafik durumundan bahsediyorduk. Lâkin RadioTruckers sitesi her seferinde radyomuzu sitesinden kaldırıyordu. Bu olaydan dolayı kapatmak zorunda kaldık. Kısacası bize yedirmiyorlar o işi…

2 Beğeni

Çok yapıldı, denendi. Ama sürekli bir radyo yapamadılar. Maksimum 3 ay dayanabiliyorlar.

Radio Trucker diye site var orada türk radyosu falan da var