Türk Truck Radio | İlk ve En İyi Türk Sanal Ulaşım Radyosu

Evet yine biz. Peki biz kimiz?

2 Ocak 2016’da yayın hayatına Turk Truck FM İsmiyle başlayan Türk Truck Radio, simülasyon radyoculuğunun ilk temsilcilerindendir.
Çeşitli nedenlerden dolayı yayın hayatına birkaç kez ara vermek zorunda kalsa da geçtiğimiz günlerde tekrar dinleyicisiyle buluşmuş ve bu yayın döneminde çeşitli ve alanında öncü program yelpazesiyle daha büyük kitlelere ulaşma gayesindedir. Programlarımızı ve DJ’lerimizi websitemizden görebilirsiniz.

Nasıl Dinleyebiliriz?

www.turktruckradio.com adresinden 7/24 dinlemeniz mümkün.

Sizin Farkınız Ne?

Bizim farkımız, klasik radyoların aksine işine önem verip, gerçekten insanlara bir şeyler katmayı amaçlamasıdır. Örneğin geçen kış Turk Trucker ismiyle bilinen Fatih Yıldırım ile birkaç bölüm ve Nazım Zeki Uysal ile bir bölümlük röportaj yaptık. Bunların tekrarlarını her cumartesi 22:00 ile 23:00 arasında dinleyebilirsiniz. Veya örneğin cuma günleri 20:00 ile 21:30 arasındaki Ulaşımın Nabzı programındaki simülasyon ve ulaşım sektörü üzerine yapılan tartışmaya siz de dahil olabilirsiniz. Ayrıca aylık yenilenen ve 300’ün üzerinde şarkı barındıran Otomatik DJ arşivimiz ile dinlediğiniz şarkıyı bir daha dinlemiyorsunuz. Bu da sizi sıkmıyor.

Bizi dinleyen ve bizi önemseyen herkese çok teşekkürler! Neredeyse iki yılı bulacak tecrübemizle size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Hepinize iyi günler…

www.turktruckradio.com

http://facebook.com/turktruckradio/

5 Beğeni

Peki bu radyoyu ETS2 Single veya Multide radyolara nasıl ekleyebiliriz?

Plakadaki 42 dikkatimi çekti :blush:

2 Beğeni

Doruk Kırbay’ın sunduğu Eski Dostlar programı 20:00’da Turk Truck Radio’da! Nostalji severler bu programı kaçırmayın!

https://turktruckradio.com

1 Beğeni

Serhat Çetiner’in sunduğu Türk Truck Radio Top 20 programı 22:00’da yayında! Haftanın en hit 20 şarkısını öğrenmek istiyorsanız kaçırmayın!

http://yayin.turktruckradio.com:8170/;stream/1

3 Beğeni

O linki ekleyince oyunda çalmayabilir. Olmazsa şunu deneyin: http://yayin.turktruckradio.com:8170

@onurornek1225

2 Beğeni

buraya ekleyin https://radiotrucker.com/

1 Beğeni

Zaten eklemiştik Hasan Abi Bey. Son eklenenlerde gözüküyor fakat arama kısmında gözükmüyor onu anlamadım. :confused: Radyo İstasyonları

Bu arada bugünkü Her Hafta Bir Şirket programı iptal. Berke’nin elektrikleri kesilmiş.

Haftanın en hit 20 şarkısı saat 22:00’da Türk Truck Radio’da! Bu programı kaçırmayın!

Dinlemek için: https://turktruckradio.com

Yarın Ulaşımın Nabzı programında BusChannelHD (Nurettin Çelik)'i 5-10 dakika konuk edeceğiz. Çok heyecanlıyız. Ayrıca tonlarca haber var, umarım yetişir. Hepinizi bekleriz. Hadi hayırlısı. :smiley: 20:00’da https://turktruckradio.com 'dayız.

1 Beğeni

4 dakika sonra yayındayız :smiley:

BusChannelHD şu anda konuğumuz. :slight_smile:

Keşke 35 olsa hdgrskjgtr