TrucksBooks.eu - Sanal Lojistik Firmaları için Biçilmiş Kaftan!

Merhabalar millet,

Sanal lojistik firmaları için bir site buldum. Site MyVtc benzeri bir sisteme sahip ama daha da gelişmiş versiyonu bu. Bahsi geçen sitenin Türkçe dili de tabiki mevcut :slight_smile:

Sitede kaydolurken World of Trucks’a kaydolur gibi Steam hesabımız ile kaydoluyoruz. Ancak steam hesabımız ile buraya kaydolabilmemiz için steam hesabımızın “herkese açık” şeklinde olması gerekiyor. Devamında ise gerekli alanları doldurup kaydımızı tamamlıyoruz.

Kayıt tamamlamasından sonra siteye ait clienti indiriyor ve oyuna o client aracılığıyla giriyoruz. SP veya MP fark etmeden client aracılığı ile istediğinizden giriş yapıp devamını sağlayabiliyorsunuz.

World of Trucks’taki defterde sadece World of Trucks görevleri kaydoluyor; ancak bu program ve bu sitede, istediğiniz herhangi bir görev kaydolmakta :slight_smile: Böylece 90km hız sınırı olmadan, yüklerinizin kaydının tutulduğu bir sisteme sahip olacaksınız.

Harita modlarındaki şehirler dahil olmak üzere sistem siz nereye o oraya tanıyıp deftere kaydediyor.

Kullanmak, denemek isteyenler varsa siteye buradan ulaşabilirler.

İyi oyunlar herkese :+1:

1 Beğeni

İsmail zamanında anlatmıştı forumda bunu ekleyelim

https://forum.simulasyonturk.com/konu/trucksbooks-hakkinda-ve-kurulumu.28799/

konu başlığını düzenliyorum

2 Beğeni

paralı bu dostum yıllığı 10 € filan, sistem de tam stabil gelmedi bana.

Premium olayı o dediğin şirketin yoksa premium almak pekde akıl işi değil ben yıllık premium kullanıyorum herhangi bir sıkıntıda yaşamadım bu zamana kadar

Edit : site 15 temmuz akşam 20:00’ye kadar bakımda olacak

Yeni güncelleme yayımlandı artık konvoy oluşturabiliyoruz diğer oyuncular katılabiliyor ve ufak tefek geliştirmeler mevcut

Son web güncellemesiyle artık arka planı dark yapabiliyoruz ufak tefek iyileştirmeler

Paylaşmak istediğim bir bilgi var ,

“Kabul edilen mesafe, istatistiklerde sayılan mesafedir. Kurallara göre, İş teslimatında kabul edilen mesafe, Planlanan mesafenin 1,25 katından fazla olamaz.”

Yani benim gibi rotayı kurcalamayı seven birisi iseniz buna dikkat edebilirsiniz.

2 Beğeni

Yani aldığınız yük 100 km’lik ise bunu en fazla 125 km olacak şekilde rotanızı hesaplayınız aksi takdirde 100 km alıp 1000 km yaparsanız görevi teslim ettiğinizde niye 125 kaydetti demeyiniz :slight_smile:

1 Beğeni

bir sonraki güncellemede yeni bir özellik geliyor artık şirket içerisinde sevkiyat sorumluları olacak bunlar şirketteki şoförlere uygun işler temin edebilecek gerçek hayattaki gibi her şoförün farklı zevkleri ve farklı farklı yükler sevdiğinden dolayı hangi yük tiplerini istiyorsa ona göre sevkiyat sorumlusu o kişiye uygun olan yük neyse onu temin edebilecek ve şofördelerede temin edilen yükleri alıp yerine teslim etmekle sorumlu olacak
aşağıdaki video görüldüğü gibi şoförü seçip hangi yükü istiyorsa,hangi şehire veya hangi şirkete teslim edebileceğine karar verebilecek artık şirketteki sevkiyat sorumluları,Trucksbook gün geçtikce daha gerçekci ve detaylı olmaya devam ediyor bir çok kişinin hoşuna gidecek güncelleme tarihi belli olmasada yakın zamanda çıkacaktır herkese iyi oyunlar @blackmoon

2 Beğeni

@blackmoon patron gerekirse bize iş koyar

1 Beğeni

Eyvallah hocam Demek ki yakin zamanda sevkiyat muduru ise alacaz bu cok iyi olmus daha gercekci olacak bir de kazanilan lara ortak hesaba dusse yuzdelik alsalar oyuncular super olacak…

1 Beğeni

Hocam bu uygulama ciktikdan sonra(çıktımı bilmiyorum) sevkiyat müdürü lazimsa haberleşiriz

Sonraki güncellemede eklenecek

İş bitirme ekranında ‘‘Devam et’’ ve ‘‘Şimdiki şirketin iş Teklifleri’’ seçeneklerinden 2. ile devam ederseniz programda hata alabilme ihtimaliniz var , bunun yerine devam et dedikten sonra şirket kapılarından almanız öneriliiyor!
Gelecek güncellemelerde düzelteceklerini belirtiyorlar.

4 Beğeni

1.3.0 sürümü ile 1.33 güncellemesi ve Steam Cloud desteği geldi. Tekrar sitelerinden indirmeniz gerek. Kurunca otomatik giriş yapılıyor.
Home Page | TrucksBook

2 Beğeni

Sabreden derviş muradına ermiş. :sweat_smile:

Yeni eklenecek olan sevkiyat konrolu nedir?

Yaptığımız teslimatlar neden seyir defterinde görünmüyor?

profilinde steam claud ayarı açık olabilir; oyuna girerken profilini düzenle diyip oradan steam claud üzerinde tik varsa kaldır ve kısa mesafeli teslimat yapıp dene .

1 Beğeni

Halletim teşekkürler.