TrucksBooks.eu - Sanal Lojistik Firmaları için Biçilmiş Kaftan!

Merhabalar millet,

Sanal lojistik firmaları için bir site buldum. Site MyVtc benzeri bir sisteme sahip ama daha da gelişmiş versiyonu bu. Bahsi geçen sitenin Türkçe dili de tabiki mevcut :slight_smile:

Sitede kaydolurken World of Trucks’a kaydolur gibi Steam hesabımız ile kaydoluyoruz. Ancak steam hesabımız ile buraya kaydolabilmemiz için steam hesabımızın “herkese açık” şeklinde olması gerekiyor. Devamında ise gerekli alanları doldurup kaydımızı tamamlıyoruz.

Kayıt tamamlamasından sonra siteye ait clienti indiriyor ve oyuna o client aracılığıyla giriyoruz. SP veya MP fark etmeden client aracılığı ile istediğinizden giriş yapıp devamını sağlayabiliyorsunuz.

World of Trucks’taki defterde sadece World of Trucks görevleri kaydoluyor; ancak bu program ve bu sitede, istediğiniz herhangi bir görev kaydolmakta :slight_smile: Böylece 90km hız sınırı olmadan, yüklerinizin kaydının tutulduğu bir sisteme sahip olacaksınız.

Harita modlarındaki şehirler dahil olmak üzere sistem siz nereye o oraya tanıyıp deftere kaydediyor.

Kullanmak, denemek isteyenler varsa siteye buradan ulaşabilirler.

İyi oyunlar herkese :+1:

İsmail zamanında anlatmıştı forumda bunu ekleyelim

konu başlığını düzenliyorum

paralı bu dostum yıllığı 10 € filan, sistem de tam stabil gelmedi bana.

Premium olayı o dediğin şirketin yoksa premium almak pekde akıl işi değil ben yıllık premium kullanıyorum herhangi bir sıkıntıda yaşamadım bu zamana kadar

Edit : site 15 temmuz akşam 20:00’ye kadar bakımda olacak

Yeni güncelleme yayımlandı artık konvoy oluşturabiliyoruz diğer oyuncular katılabiliyor ve ufak tefek geliştirmeler mevcut