Trucksbook ERROR

Trucksbook güncellendiği için yeni client’i indirmek istediğim zaman sitenin geldiği durum bu,ve clienti indirmek istediğimde ikinci resim ile karşılaşıyorum. Bilgisi olan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 Beğeni

Hocam şuan bende girip baktım, Trucksbook canavar gibi çalışıyor. Bu sorunla karşılaşan başka biride görünmüyor şuan için. Senin tarayıcında bir sıkıntı olabilir. Öncelikle başka bir tarayıcı kullanıyorsan oradan bir deneme yapın. Yada "Google Chrome"ı silip tekrar yükleyerek bir deneme yapabilirsiniz.

Eyvallah dostum bi deneyeyim. Malum şirkete 2 aydır giremiyorum patron dövecek. @blackmoon

1 Beğeni

Yani herkes’de çalışıp sende böyle bir sıkıntı olmasının tek sorunu budur bence. Şuan için site ile ilgili bir problem görünmüyor. Denedikten sonrada deneyimlerini burada tekrar yazarsan, bu problemle karşılaşan diğer arkadaşlarda faydalanabilir. İyi günler.

1 Beğeni

Explorerden girdim gene aynı Chromeyi sildim yükledim gene aynı hocam değişen bişey olmadı.

İnternet yavaş olduğunda ve hatta kesinti olduğunda bu olay bana da oluyor.

Abi benim internet 35mbit sabit yani sıkıntı yok internette.

olayın ınternet hızıyla alakası yok zaten webserver da ki bir virüs yada pc de ki güvenlik duvarı llkeleri yüzünden bunu yaşıyyorsun

bu arada iki aydır girmiyorsan bu sebeble soyle çözeriz :slight_smile:

bu arada senin pc de trucksbook kurulu ise onu kaldır oyunun kurulu oldugu dosyadaki plugins klasörünü de silin

bu doyasyı indirip temiz şekilde kurun

Ya reyis sadece sebep bu değildi açıkçası, fs19 çıktı falan onun vidyolarıydı, bide bu böyle olunca giremedim epeydir uğraşıyom forum en son kafama dank etti. Dediğin yöntemi uygulayacağım şimdi inşallah çözülür. Konuyu da o şekilde güncellerim.

benimde e-mail hesabım silimiş kayıtlı değil diyor yeni hesap aç dediğimde ise steam kayıtlı diyor

aralıkta 1 km bile yol yapmadın ama bu ayın 15ıne kadar umarım 5bını gecersınız herkese uygulanan kurallar geçerli çünkü malesef…

1 Beğeni

Biliyorum başkan halledicem,herkes gibi görmediğin için ve müsama gösterdiğin için teşekkür ederim.

DNS ayarlarımı değiştirince sorun düzeldi ilginiz için teşekkür ederim :slight_smile:

Sorun çözüldüğü için konuyu kilitliyorum.
Çözüm:
DNS ayarlarını değiştirmek…

1 Beğeni