Truckersmp yardım

Arkadaşlar ets2 yeni aldım önceden ats vardı sadece ets2 indirdikten sonra truckersmp yi sildim tekrar truckersmp indirmeye çalıştığımda hata veriyor zaten mevcut diyor :disappointed:

1.ci yontem Denetim Masası/Programları kaldır/ Truckers mp yi kaldır.
2.ci yöntem Yerel Disk / Program Files/ Truckers mp yi sil.
Geri dönüşüm kutusunu temizle
Tekrar yüklemeyi dene

Zaten komple silmiştim

ben anlatacagımı anlattım ne gibi hata veriyor bilmiyorum. fotograf herhangi bişey koyarsanız net anlaşılır

Truckersmp bilgisayarda komple yok
Bir hesapla zaten ilişkilendirilmiş diyor

@Baby @HasanOfke arkadaşa bi yardımcı olursanız sevinirim. ben yardımcı olamadım

Verdiği hatanın resmini atarsanız anlamamızda daha çok yardımcı olur …

indirmeye calistiginda hata veriyorsa demekki indirilenler klasorunde ayni dosyadan var sanirim client filan diye geciyordu dosya adi. onu kaldir. daha sonra tekrar indirmeyi dene.

Eğer bu şekilde uyarı veriyor ise sanırım tekrardan kayıt olmaya çalışıyorsunuz. Daha önce multiplayer oynadıysanız, “giriş yap (login)” kısmına tıklayın, kayıt olduğunuz e posta ve şifre (multiplayera girerken yazdığınız) ile giriş yaparak deneyin

Client diye bir dosya yok giriş yapıyorum kimlik bilgileriniz uyuşmuyor diyor

Sen daha derdini anlatamiyorsun ki ! indirirkenmi sorun yasiyorsun yoksa kurarkenmi ? yada kurduktan sonra giris yaparken kullanici adi ve parola bolumundemi sorun yasiyorsun ?

İndiriken ve parola yanlış diyor

Denetim masasından TruckersMP programını kaldırdıktan sonra kurulu olduğu yerde dosyası varsa silin ardından belgelerim klasörü içindeki ETS2MP ve ATSMP klasörlerini sil.
Daha sonra buradan programını indir.
!!!indirmeden önce indirilenler klasörü içinde launcher_1004.zip adlı klasör olmamasına dikkat et!
İndirdikten sonra kurulumu her iki oyun için tık işareti olacak şekilde kur. Truckersmpden oyuna girdikten sonra e posta kısmında @ işareti olmasına dikkat et(Copy-paste yaparak yazabilirsin ) , aynı şekilde CapsLock yani büyük küçük harf kullanımına dikkat et …

Bu arada şifre hatalı diyorsa zaten indirme de yapamaman gerek ??? Doğru girdiğine emin ol yani …

İstersen buradan şifreni sıfırlayabilirsin.

Herkese tesekkürler sonunda yaptım