TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Kurallar yenilendi .

Türkçesi varmı😁?

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/63865-truckersmp-kuralları-28032018/

1 Beğeni

Teşekkürler @altunsoy07. Yanlız benim kafama takılan bir soru var şimdi? biz çekiciye ızgara kısmınnda demirli ekleyip
o demirliğin içine hem uzun lambalar hemde minik ledleri aynı anda koyabilcez mi?

yasaklandı maalesef

Sorduğunuz işlem, kayıt dosyasında oynamalar yaparak gerçekleştiriliyor idi. Fakat oyun içinde normal bir şekilde bu yapılamıyordu, bu sebepten dolayı da yasaklanmış olabilir.

Teşekkürler @ZEQHO cevapladığınız için. Yeni kurallar katı olmuş ya eski tadını vermeyecektir. Bir kere istediğimiz gibi tırımzı modifiye edemicez. Peki mesela Renault premium a veya scania streamline veya Volvo ya daf markasının güneşliklerini takabilir miyiz?

1 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam

Başka aracın güneşligi diğer bir araça takılabilir
Ama
Güneşlik üstüne Michelin bebeği takilamaz
Herhangi büyük ışık korna takilamaz
Üst üste ışık ekleme yapılamaz
Sadece güneşlik değişimi yapılabilir değişen güneşlik üstüne normal ışık dışında ışık takilamaz

1 Beğeni

Beyler namı parsın son attığı videoyu izlemelisiniz. Kisisel dorse gelmiş mp ye. Dorse in üstüne yazı yazabiliyoruz artık. Fakat bunu yapması biraz zor. Yani ben yapamadım. Videolu anlatımı bekliyorum. Paylaşmak istedim. Hayat paylaşınca güzel…

Sadece kodlar ile oynanıyor,mp ye gelen giden yok!
zaten yapılan değişiklikler sadece kullanıcı görebiliyor.

1 Beğeni

Bence bu bile mp için bir gelişme. Eninde sonunda gelicektir yani herkesin görebileceği şekilde yani senkronize şekilde o zaman efsane olur. Birde scs şu dorselere bi modifiye getirse mp nin tadından yenmez artık efsane olur yani…

TMP tarafından resmi olarak skoda lara karavan römorku takılabiliyor artık.

rezillik is coming

Truckersmp ekibi ilk defa düzgün bir karar aldı şehir içi 60 dişi 150 ( yinede fazla 150) koymuşlar.

1 Beğeni

Tüm sunucularda mı?

Büyük ihtimalle evet.

Şehir içi 50 km/h olabilirdi aslında 30 km/h bile olsa yeridir. Şehir dışı sınırı yine fazla ama genel olarak güzel bi karar olmuş.

Şehir içi 80 şehir dışı 150 şehir içi hız limitini city zone ları tekrar ayarlamaya üşendikleri için 80 e yükselttiler çünkü bazı şehirlerin city zone’u 15-20km öteden başlıyor

Özellikle dlc’lerde o sıkıntı var.

TruckersMP’de Araba Moduna Karavan Eklendi!
Trollerin artık yatacak yeri de var. Yandınız :smiley:

https://www.simulasyonturk.com/truckersmpde-araba-moduna-karavan-eklendi/

1 Beğeni