TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Valla trol skodalar boyle usul usul gidiyor sasirirsiniz . İyi oldu bu iyi :smile:

1 Beğeni

Varya dün şu olayı duydum multiplayer modunu indirdim kurdum, merak ettim bakayım dedim ortam nasıl. Şimdi onların kıçları başları ayrı oynuyor ama gayet sakin kullanıyorlar :slight_smile: Her arabada bağlı bir karavan. Konvoy yapanlar, yeşilliklere park edenler… En meşhur o belalı yola gittim, inanırmısınız hiçbir araba gelip kafadan girmedi :eyes: Önceden ulan skodalar yatacak yeriniz yok derdik bolca ama şimdi Hasan’ın dediği gibi yatacak yerleri var :joy: Hoş olmuş ama bakalım ne kadar sürer bu sakin ortam…

2 Beğeni

Başlangıç-Bitiş:Zurich - Lyon
TSİ akşam 20:00’da başlayacak.
Tonaj Sınırı: 25 - 70 ton
Ağır yük DLC’si gereklidir.

TruckersMP konvoyları bana nedense zaman ve fps kaybı olarak geliyor. Bir defa katıldım ve pişman olmuştum açıkçası

Neyi düzeltmem gerektiğini anlayamadım :face_with_raised_eyebrow: :shushing_face:

Anlamıssın sen olayı <3

Beyler truckers mpye 1.31 guncellemesi geldmi uyumlumu simdiki surumuyle

Merhaba @Ales
Şu anki 1.31 güncellemesi oyunculara açık beta olarak sunalmakla beraber tam halini daha almamıştır. 1-2 hafta içinde tam ( hatasız) bir şekilde steamde yayınlanır. Akabinde TruckersMP yapımcıları 1.31 güncellemesini uyarlayacaklardır.

1 Beğeni

Eywallah abi

TruckersMp halka açık konvoy!

20 Mayıs Pazar günü TSİ 20:00’de başlayacak!
25 ton sınırı var!

Guncelleme geldimi

hayır gelmedı gelınce duyurulur

Duyduk duymadik demeyiin 1.31 truckersmp ye uyarlandi iyi oyunlar

WOTR etkinliği için TruckersMP güncelleme getirmiştir!

1 Beğeni

dorse skini karşı tarafdan gözükür müyki

Beyaz dorse şeklinde gözüküyor.

bu hafta multiplayerda bir yayın denemesi yapacağız da dur bakalım etkinlik dalgasını bitiririz belki

1 Beğeni

Mümkünse pazartesi salı olmasın teşekkürler :smile: Hafta içi diyelim şuna ^^

Geçen yayın etkinliği falan yapmam ne gerek var diyip şimdi bitiririz demek…

Bu rastgele olaylar sadece bize gözüküyor değil mi?