TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

@HasanOfke heyecanlanma anı :smiley:

1 Beğeni

Dün tam TMP’ye çıkışından itibaren 8 saat yayın yaptık. Sonunda C-D yolundan kurtulduk var ya kulaklarım ağzımda geziyorduk. @HasanOfke en kısa sürede güzel bir konvoy ayarlayalım .

@faruk1984 sağ salim vardın mı İspanya’ya? tek seferde bitirdiysen helal olsun. :grinning:

@HasanOfke 1.36 sürüme uyarlandiginda takipçilerle konvoy ayarlarsan güzel olurdu!

La sen miydin o :relaxed:
Şaftım kaydı ama bitti

1 Beğeni

Önümdeki dallama oyuncu yüzünden kaza yapıp 3 gün banladım :smiley: yorum yok
kızanlardan oluşan admincilik oynayanlar her zaman şeyliğini göstermek zorunda :slight_smile:

3 Beğeni

4 Beğeni

admine çarpmışım :smiley: bana çarpsalardı kimse karşı tarafı banlamazdı ama lan neden banlansın kaza bu kaza :smiley:
ama admin ve velet

neyse hapishanedeyim şu an iç çamaşırı sigara getiren olur umarım

7 Beğeni

Kaç ay yatacaksın tahliye ne zaman ?:grin:

Bu promods’da adamlar bazı virajları kaygan yapmış aniden kaygan kısma giriyorsunuz dikkat edin, virajda gazı köklememle kayıp karşıdan gelene kafadan girdim. :joy:

:))
istesen denk getiremezsin admini bulup bi de çarpmak :slight_smile:
şans

dışarıdan tütün vb. ürünleri içeri alamazlar… ilk sefere mahsusda yanında ki iç çamaşırları alınır sonradan temin etmek istediklerini iş yurdu kantinin den alman gerekir Hasan.

Olaya gelecek olursak tmp adminleri genel olarak sallamasyon iş yapıyor gereğince yapanlarda vardır elbet.

tmp’nin ban sistemi çok saçma 1 ay c-d yolunda ban yemek için makas attım banlanmadım, u dönüşü yaparken yolu hem serbest kamera hem de tab ile kontrol etmeme rağmen aniden yön değiştiren birinin bana çarpması yüzünden ban yedim,lokal mod yüzünden perm yedim sonra kaldırdılar sonra tekrar yedim gene kaldırdılar.

olay video’nu atsana hangi adminmiş merak ettim.

@iLyas_Kuzgun hacı ben bilmiyordum ilk kez girdim sağol :smiley:
@ozgur59 Euro Truck Simulator 2 2019 10 20 14 06 11 03 DVR - YouTube olay böyle meydana geldi öndeki jurian isimli dallama kmlerce bizim peşimizden gelip sürekli geçip durdu olay bana patladı bende de simülasyona yönelik fizik ayarı olduğundan devrilmemek için kırdım ama bu admine denk geldik :smiley: dinlemeden özür bile diyemeden çaktı çünkü o admin
faşist mi demeliyim bilemedim

4 Beğeni

oyunda 110 sınırı var adam nasıl 117 i yi görüyor.

Adminlere hız limiti yok, o yüzden 110 un üstüne çıkabiliyorlar :slight_smile:

1 Beğeni

Yazık olmuş ya tamda zamanıydı yani. Olacak iş mi şu sıra… :smiley:

Olsun dayı admin diye 117 ile kavsaga gelinmez o dönende tır elbet hafif genişden alır.

Promods’un Trailer & Company Pack ile Middle-East Add-on Pack çalışıyor mu? Yoksa sadece harita mı çalışıyor?

1 Beğeni

O da doğru. “Bence” TruckersMP’nin anladığı sadece Sunucuların ismini “Simulasyon” yapmak. Bunun dışında Ets2’de 100 saati geçmemiş kişileri ve çocukları admin diye takıma alıyorlar :smiley: , yapılabilecek birşey yok anca video kaydın olucak haklıysan bu haksız ban diye itiraz edip hesabı kurtarmaya çalışacaksın :slight_smile:

1 Beğeni