TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

2 saat sonra çıkıyor

4 Beğeni

1.35 için mi çıkacak şuan ?

Ee öyle ya 1.36 mı var :smiley:

2 Beğeni

çıksın da bir bakalım bari.

Promods Serverları açılmış.

1 Beğeni

Tmp ye promods hazır girebilirsiniz

Dlc`miz full olsada oynasak :smiley:

Kapasiteyi 6.000 yapmışlar fazla gibi geldi bana simulation 1 de zaten toplasan 4bin kişinin yarısının tüm dlcsi yoktur :thinking:

Beyler şu an Kuzey Kore’deyim burada paypal yasaklı, bu yasağı aşmanın bir yolu var mı? parça parça 2 günde inecek.

Parteon paraları tmp nin başını döndürdü demekki. Duruma göre azaltirlar

ben Kore’den bahsediyorum :joy:, Ateist Kim-Jon yandaş şirket tekel olsun diye saçma sapan kurallar koyarsa paypal çeker gider bunlar wiki’yi vs de kapadı şükür biz öyle değiliz çok ayıp.

neyse ben ilk parçayı indirdim şimdi “Connection limit exceeded!” uyarısı veriyor modemi defalarca aç kapa yaptım düzelmedi.

İndirme yapmak için program kullanmayın.Tarayıcı kendi indirsin.Aynı anda iki indirmeye izin veriyor.Ben üç cihazdan aynı anda indirme yapıyorum.Zaten max 300kb/s hızında indiriyor.Yaptığım pek uygun değil ama paypal yok ne yapalım.Umarım forumda ban yemem. :smile:

İlk Promods konvoyumuz :grin::grin::grin:
https://www.instagram.com/p/B3zXUvqpKMd/?igshid=oaojuinv1iu6

3 Beğeni

serverı neden 6000 kişi yaptılar acaba? şuan 2100 kişi ancak doldurmuş :slight_smile: Andorre’den Heillborn a yük aldım yolların yarısı doğal olarak boş umarım server en azından 4000 kişi kadar dolarda yollar boş geçmez.

1 Beğeni

İzlanda yollarında diğer oyuncular ile sürmek baya zevkli yalnız…

Millet bugünü bekliyormuş, herkes kendini o taraflara atmış :smile:

Normalde 2500 olacaktı fakat destek parasıyla arttırmışlar

multide dorsenin sallanmasını engelleyecek konsol kodu var mı acaba çalışan? çok savruluyor tüm ayarları sağa çekmeme rağmen aşırı sallanıyor

4 Beğeni

İyi oynadık yalnız kaç saat oldu yayın bitti ben halen devam ettim o derece süper ortam :slight_smile: