TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Yeni sürüm uyarlandı girebilirsiniz.

1 Beğeni

ProMods olayı düşününce çok iyi be Infinite böyle çıksa herkes oraya kayardı :d
İzlanda, İspanya, Balkanlar, Rusya, Norveç’in kuzeyi, İrlanda, Faroe adaları vs. vs. bir sürü yer var gezilecek :smiley: nasıl yapacaz?

4 Beğeni

o değilde ekim ayında böyle olunca servera girmek daha da zor olacak. o serverı boş bulmak imkansıza yakın olur. çünkü promods u hiç oynamayanla oynayan da hepsi gelmiş olacak.

1 Beğeni

soyle bir sey var butun harita dlclerine sahip.olamayan giremeyecek promods bolumune o yuzden serverlar temiz ve kaliteli insanlardan oluşacaktır

1 Beğeni

Oynamayanlar gelmeyecek merak etmeyin , bugüne kadar promods duymamış adamın zaten tüm dlc’lerinin olmasıda beklenemez. 1 kaç istisna varsa da tenzih tutuyorum.

2 Beğeni

keşke promods türkiye olsaydı

Dlc ciktiktan sonra Türkiye nin devamini yapacak misiniz diye sorulan soruya cevap olarak belki diye cevap vermislerdi promodsun orta dogu eklentisi promodsla birlestirmek icin de Türkiye nin tamamini yapacaklardir diye tahmin ediyorum yalniz 2020 nin ortalari veya sonuna dogru cikar

1 Beğeni

SimulasyonTürk olarak konvoy yapacakmıyız promods da ?

arkadaşlar multiplayer a bağlanırken böyle bir hata veriyor ne yapmalıyım? çoğu kişide var sanırım bu sorun. yeniden sildim yükledim yine aynısı

Güncelleme Geldi Şİmdi girebilirsin.

1 Beğeni

teşekkür ederim düzelmiş evet

1 Beğeni

Oyun içerisindeyken uyarı yapılıyor ama bu sefer site içerisinde herhangi bir güncelleme uyarısı göremedim özellikle profilimizde daha önceden uyarı yer alırdı…

ATS Truckersmp etkinlik için uyarlanmadı mı?

Patreon sayfası açtılar.

ee yani açmayan mı kaldı? ben sanırım
peki bu insanlar hangi sayfayı destekleyecek?

devasa bir kuruma bir sefer vermek yerine 1000 tane yere 1000 kez vermek
ama özgürlük

Sacmalık olmuş

Saçmalık değil zorunlu tutulduğun bir olay da yok server maliyetleri düşürmek için yapılan güzel bir olay ki bugünden itibaren 5$'lık desteğe başlıyorum ben de

Yeni serverlar gelmiş bu arada

2 Beğeni

Bende 5$ paketi aldım desteklemek amacıyla daha önce yapılması gerekirdi bence.

26$ Destek verdim promods adının duyulması ve gelecek olması bile benim için büyük bir olay ara ara böyle destek vermeye devam edeceğim