TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Biraz daha süreceğe benziyor

1 Beğeni

lorena denen kişilikde var sollamaya bile kick atan admin.Tmp den farkkı olmaz diye düşünüyorum belkide Tmpyi insanlar arayacak…

1 Beğeni

Türkler yatıp ertesi gün okuldan gelene kadar oyun mükemmel oluyor.

3 Beğeni

Tek şeritli yolda sollamak yasak olduğundan olmasın?

beyler mp de sıkıntı mı var bende versıyon sorunu var şuan ama şöylede bir durum var versıyon 1.33 görüyor ama benım oyun son surumde nasıl 1.33 görüyor anlam veremedım

gariptir bende bakayım dedim böyle bi hata çıktı :smiley:

benımkını duzelttım ya reshade dosylarından dolayı gıremıyormusum

bende servisi yükle dedim bi 5 dk sonra acıldı steam geri :slight_smile: de oyuna bakmadım halen

1 Beğeni

bu trukcersmp ne ayak yani şu sanal firma için ınstagram açmıştım onu da takip ediyormuşum reelde hiç bakmamaıştım kendı instagram sayfamdan

adamlar ne kadar abuk sabuk olay var ne kadar trol var ne kadar sacma sapan olay var onları bir b… varmış gibi gösteriyorlar ulan madem ıstedıgın sevdiğin tayfa bu ınstagram da ınsanları buna tesvık edıyorsun hadı bız malız gercege yakın oynamaya calısıyoruz…diğer trol bebeleri niye banlıyorsun hem güzel bir şey miş gibi adamları paylaş hemde yapanlar banlanır dıye kural koy

3 Beğeni
  1. Yıldönümüne özel etkinlikler varmış ve bizlere teşekkür ederek 29 nisandan 3 mayısa
    kadar polis araçları TMP5 Freeroam [No Road Rules] sunucusunda kullanılabilir olacakmış.
2 Beğeni

arkadaşlar 1.34 de multiplayer da konsol açılmıyor. config dosyasında 1 olarak gözüküyor fakat açılmadı yardımlarınızı bekliyorum

1.35 e geçiş yaptın mı ?
Eğer yaptıysan ayarlardan Tuş kombinasyonunu sıfırla.

evet düzeldi sağol bro

1 Beğeni

bir daha aynısı olabilir mi sence?

Çok gizli SÖH buluşmalarından olan Cuma buluşmamızı Truckersmp yönetiminden kaynaklı yapamadık , ilerleyen zamanlarda hoş olmayan şeyler ile karşılaşabilirler. :smiley:

Çok gizliyse niye söylüyosun kardşm

S.Ö.H. den atıldın yavru simuş

1 Beğeni

dx11’i uyarlayamıyorlarmış o yüzden bekliyoruz asıl önemli olay rootkiller de mwl gibi cyperpunk için çalışmaya başlamış bu da online gelecek demektir.

3 Beğeni

Evet öyle bir durum oldu ancak orası resmi iş
Truckersmp ile diğerleri de mi ilgilenmiyor dx11 hızlı uyarlancak bişey değil elbet

DX 11’i uyarlamaya gerek yok ki zaten DX 9 halen çalışıyor. MP modunu yapıp da basit bir komutla yalnızca DX 9 ile açmayı halledemeyeceklerini sanmıyorum ve kimse de DX 11 olmadan oynamam demez herhalde. Ayrıca uyarlamak çok doğru da değil çünkü henüz deneysel bir yenilik, ileride değişme ihtimali yüksek. Bende mod olmamasına rağmen kaç kere game.log dosyasına baktığımda DX 11 nedeniyle attığını anladım. Yani sağlıklı çalışan bir özellik de değil. Anlam veremedim bu duruma. Umarım harita yapımcıları da bu hataya düşmez…

@bkaakco katılıyorum, zaten oyuncu sayısı da azaldı gibi, geciktiler. 1.35 geldiğinde bir müddet daha canlanır.

2 Beğeni