TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

sebebini bilmiyorum abi ama çözümü şu şekildeymiş

1. windows+R basıp
  2. %programdata% yazıp çalıştır de
  3. burada TruckersMP klasörünü bulup sil abi
  4. c deki yada sende nerede kurulu ise programfiles klasöründen TruckersMP klasörünü komple silip
  5. sitesinden tekrardan programı yükleyip güncellemeleri yapman lazım mış…
3 Beğeni

yaptım yine aynı format zamanı geldi herhalde :smiley:

Abi format atma bence evde degilim suan aksam bir bakalim istersen

bir arkadaşım multiplayer a girmeye çalışırken bu hatayı alıyor. hem ets de hemde ats de çözümü ne olabilir?

https://www.dlldosyaindir.com/vcruntime140-dll/

Buradan kendi sistemine uygun olanı indirsin , gerekli yere ( Konuda yazıyor) atsın.

tamam teşekkür ederim

Bu sorun şu an düzeldi defalarca truckersmp yi kaldırıp yükledim olmadı,sonra steam i kaldırıp tekrar yükledim truckersmp yi de tekrar yükledim düzeldi . Ama benim yaptığım işlemlerden sonramı düzeldi yoksa sistemsel olarak mı düzelttiler bilemiyorum .

1 Beğeni

kesin birşey diyemesekde onlardan biri etken işte düzeldiyse takma kafaya devam :smiley: bizimde başımıza gelirse ek bilgi işte deneriz en azından…

1 Beğeni

Ya arkadaşlar size bir sorum olcak. Bu hesap silme işlemi nasıl yapılır biri detaylı bir şekilde anlatabilir mi?

Profil ayarlarından silebilirsin.

Peki hacı bekleme süresi var mı?

Bekleme süresi derken tekrar hesabı açmak için ise 14 gün…

Arkadaslar mp a 2 4 kısılık ai araclarlı olan bi sunucu gelecekti haberi olan var mı ne oluyo ne bitiyo

Hicbir gelişme yok. Sadece kısa video var elimizde…

Peki ben hesabı silsem benim bütün banlarım silinmiş oluyor değil mi? Ve bu işlemi 1 kereye mahsus yapabiliyoruz değil mi?

Silinmiyor, Steam hesabı ile kayıt olduğun için farklı e-posta ile kaydolsan dahi Steam hesabın nedeniyle banların geri gelecek. Hesabı silerken söylüyor zaten.

Kaç tane ban var ki böyle bir yol denemek aklına geldi… merak ettim Ets 2 de ban yemek için üstün çaba gerektiriyor…

1 Beğeni

Bir dakika ya şimdi ben hesabı sildim 2 hafta bekleme süresi verdi. Şimdi sıkıntı şu arkadaşlar: Haksız yere aptal bir admin yüzünden 1 ay ban yedim. Benimde aklıma hesabı silmek geldi.Süre dolunca var olan banım devam mı edecek şimdi ben onu anlamadım? Ee o zaman hesabı silmenin amacı ne ? Bir arkadaş detaylı açıklabilir mi lütfen şu konuyu?

Arkadaş açıklamış zaten!

Bu arada buraya şundan ban yedim bundan ban yedim muhabbetleri yapmayın!

3 Beğeni

1 Ekim 2016