TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Adam beni takip ediyor vay be :joy: :joy: :joy: :joy:

dcden MP id sine bakıp seyrettim :slight_smile:

:joy: :joy: :joy: Promods çıkmayınca mpde aksiyon arayım dedim…

1 Beğeni

@Baby peki etsde nasıl yapıcam wınter modu taba bastım modlara gırdım wınter aktıftı ama guncelleme felan yapmadı cıktım bıdaha gırdım olmadı

Multiplayer’a daha kış modu gelmedi , beklemelisin!

1 Beğeni

Kıştan önce bir sonbahar modu getirselerdi fena olmazdı.

1 Beğeni

beyler suanda mpdeyım de acıl yardımcı olucak varmı ya suanda duısburgdakı tamırhanedeyhım no collesıon arena yazan yerlerde kıck yıyebılırmıyım beyler hareketsız kalırsam

10 dk falan galıba kalırsan yersın ama sorun olmaz tekrar gırdıgın zaman aynı yerden devam edersın zaten

bı osru daha yolda gıdıyorum adamlar sureklı np np dıyo neyın kısaltılısı bu anlamadım bıde ıdıot dyılar

Açılımı No Problem (Sorun yok) genelde multiplayer de kullanılan en çok kelimeler bunlardır Sorry-NP-İdiot-. Ama İdiot’u sana diyorlarsa sıkıntı :slight_smile:

2 Beğeni

eywllh saolasın ya bende dıyom np np kufurmu ne ıdıotu bana demıyolarda chatte cok goruyom

Iyi akşamlar arkadaşlar bi mevzuat olucaktı da mp de birisi surekli bana carpiyodu nasi raporlarim onu raporlandiktan sonra kac gun icinde ban alir yada kick yer malesef videosu yok ama ekran kaydi var adi carpma ani sinyalsiz gecisi felan var bi el atarsaniz bana sevinirim bu ban olayini pek cozemedim de

Ne yazık ki elinizde video yoksa banlatamazsınız.

Eywallah arkadaş…
Bana carpani tabdan ustune bastim bi tiki isaretledm de unuttum suanda adini 1 saat sonra boyle mesaj geldi turkceye cevirdim de anlamdim ne oldugunu
Raporunuz bişe edildi dedi ama hatirlamiyom ba yedimi o cocuk kick mi yedi raporu saymadimi anlamadim

Çok eskiden video yerine 3-4 tane yakın zamanlı ekran görüntüsü atınca raporu olumlu sayıp banlıyorlardı. Daha sonra çarpmalarda video istenmeye başlandı. Ama eğer dediğim gibi çarpmasına yakın, çarpma anı ve hemen sonrasına ait 3-4 ekran görüntüsü varsa upload edip resimleri onlara gönder açıklamanı da yaparsın video kaydının olmadığını sadece bu kanıtların olduğunu vs. umarım yardımcı olurlar.

3 Beğeni

trucksbook tan mp giremiyorum şöyle bir ekran çıkıyo
Ads%C4%B1z
aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?

problem yok bi truckermp yi full silip tekrar yükleyip denesene bu problemi yabancılarda yaşayanlarda olmuş önceden de…

normal mp ye de girerken aynı sıkıntı çıkıyo yeniden yükleyeyim o zaman

bende problem yok girişte bir dene kaldırıp yabancılar yazmış birşeyler ama dil lazım :smiley:

Bence MP bile isyan etti Murat abiye. Bir fren yap yaptığın işlere yetişemiyoruz diye isyan etmişlerdir adamlar. :joy::joy:

4 Beğeni