Truckers of Europe 3 (ana konu)

Herkese merhaba , İlginiz için hepinize çok teşekkür ederiz. Taş ocağı genişletmesi üzerinde bir süredir çalışıyoruz ve ilerlemeyi sizinle paylaşmak istiyoruz. Bir sonraki büyük güncellemenin neredeyse sonuna geldik. Bildiğiniz gibi bir sonraki güncellemenin sadece taş ocağı genişlemesi olacağından bahsetmiştik. Aynı güncelleme ile yeni bir şehir olan Stuttgart’ı eklemeye karar verdik. Yakında daha detaylı haberleri sizlerle paylaşacağız. Şimdilik yeni otoyolların ve taş ocağının bir kısmının görüntülerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Takipte kalın ve iyi günler!

8 Beğeni

6 Beğeni

Bertan Abi yeni şehir eklendi mi? yoksa eklenecek mi? Bu mesaj madenin bu ay sonu gelmeyeceğine işaret mi?

1 Beğeni

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu oyun mobil oyun diye biliyorum. Bilgisayara çıkacak mı sanki bir ara öyle bir haber okumuştum. Çıkacaksa bir gelişme var mı veya nereden takip edebilirim.

Bertan abi biliyorum hafta sonu dinleniyorsunuz da acaba bu hafta gelecek mi güncelleme

Stuttgart sebebiyle süre biraz uzayacak gibi duruyor net zaman belirtemiyoruz.

2 Beğeni

Abi keşke Stuttgart daf ile getirseniz çünkü çoğu kişi madeni bekliyor Stuttgart yolunu fazla oynayacaklarını sanmıyorum
İyi Günler dilerim

Abi şehiri maden daf ile getir herkez madeni bekliyor

Beyler o konular size göre belirlenmiyor.Şirket bir karar almış meşgul etmeyin adamları zaten sizlerin zevki için uğraşıyorlar.Tek çözüm beklemek.Sadece beklemek…

1 Beğeni

Bize göre illa belirlensin demiyoruz zaten
Düşüncelerimizi paylaşmak hakkımız
Sonuçta zaman geçiriyoruz bu oyunda

E tabi haklısın ama sonuçta 3 kişiler her şey bir anda gelemez ki 10 kişi olurlarsa anca çalışmalar %50 oranla hızlanır bizde güncellemelere rahatça ulaşırız.O aşama uzun sürecek gibi.

Benim demek istediğim maden gelseydi ilk sonra şehir
Ve herşey bı anda gelmemiş olurdu

stuttgart şehrini bencehic karıştırmıcak dınız stuttgart bence dafla beraber gelse daha iyi olurdu (şehir ismini yanlış yazmış olabilrim telde birşey gözükmüyor

Bertan abi eğer mümkünatı varsa sizden ricamız var. Eğer maden haritası sorunsuz bir şekilde bitmiş ise polls odasından anket yapsanız stuttgart madenle mi gelsin diye yoksa gelmesin şeklinde vs. gibi soru sorsanız.Daha iyi olmaz mı? Çünkü neredeyse bütün kitle bu haritayı bekler oldu.Eğer böyle bir planınız varsa kitle sevinir.Ardından daf+Stuttgart gelse iyi olur aslında.Benim söylediğim şeyler sadece öneri yani işinize karışmak gibi bir şey söz konusu değil.

1 Beğeni

Bertan abi bence Stuttgart madenden sonra daf ile gelebilirdi

Yapacak bir şey yok arkadaşlar böyle karar verildi. Tahminime göre en geç 2 haftaya beta için yayınlanmış olur.

6 Beğeni

Tamam abi kolay gelsin :smile:

Tamam arkadaşlar 2 hafta uzun bir süre değil beklenir adamları da daralmayalim vakti gelince çıkacak zaten

1 Beğeni

Bertan Abi oyuna tıra binerken kapı açma kapama animasyonu,cam açma animasyonu,silecek-sinyal (v.s) animasyonlar gelebilir mi?