Truck Simulator: Ultimate (ana konu)

iOS ve Android için çıkan Truck Simulator: Ultimate

5 Beğeni

Oyunda düzeltilmesi gereken daha çok hata var.

2 Beğeni

Uzun süreden sonra ilk defa bir mobil oyunu merak edip indirdim. Güzel düşünülmüş şeyler var oyunda ama harita kısmına acil bir yenilik lazım eğitici kısmını bitirdikten sonra dayanamadım sildim.

1 Beğeni

Yenilikleri @bertan06 Bertanın oyunda görücez artık :wink:

5 Beğeni

İncelediğim kadarıyla çok fazla hataları olan bir oyun çıkmış. Modellerin nereden geldiği zaten belli. Haritada bariz hatalar var.

8 Beğeni

iPhone 6S ile oynadığımdan dolayı mı haritanın belli bir süre sonra yüklenmemesiyle karşılaşıyorum…

bluestacks 5’te çalıştıramıyorum :confused:

neyse hallettim android pie kurdum

1 Beğeni

ilk video

5 Beğeni

18:06da hasan abinin az kalsın bir dondurma uğruna yeni edirnede başlamış kariyerinin sona erebileceğini görüyorsunuz.:smiley:
Oyun sonuçta mobil oyun ama yaratıcı yönleri baya güzel.Mobil oyun olmasının eksikliğini kapatıyor bu yönler.
Harita ve grafikler ne yazıkki bu oyunların ortak sorunu oda mobil olmasından kaynaklı.
Bakalım truck sim europa 3 nasıl olacak.

4 Beğeni

Oyunu sildim bir hafta sonra yükledim bir baktım araç fiyatları uçmuş x2 olmuş resmen. Bileydim oyunu silmezdim o kadar kendime eski şirketi satıp DFA almıştım yahu. Reklam sistemi nasıl bir şeyse ilk defa bir oyunda reklamların çöküp donduğunu gördüm. (Son güncelleme sonrası bir tık daha iyileştirilmiş.)

Eski sürümlerden kalan hatalardan

• Sağ ayna sorunu
  • Trafik ışıklarının kırmızıda takılı kalması
  • Yoldaki görünmez tümsekler
  • Aniden araç spawn olması veya havadan araç düşmesi gibi sorunların göz attığım kadarıyla artık olmadığını farkettim.

Trafik ışıklarına yaklaşıldığında kabin içi sürüşlerde sağ üstte mutlaka trafik ışıklarını gösteren bir alan olmalı. Çoğu ışıklar kabin görüş açısından oldukça yukarıda kaldığından ne üstteki ne kafanı çevirip sağdaki ışıklandırma sistemine bakamıyorsun.
Koltuk ayarında aşağı yöne çekmede çalışmıyor haliyle ışıkların bir araç boyu uzağında durmak gerekiyor.

Her şeyi geç aga km sistemi çok değişik. 180kmde gitsem 7 dk sürüyor 300 gitsemde. 800 gitsemde 18 dk sürüyor 1300 gitsemde.

Tır fiyatlarını yükseltmeleri bir yandan iyi oldu. Oyuna ikinci el pazarı eklenecek . Eğer fiyat yükseltmeselerdi ikinci el pazarında fiyatlar çok düşük olurdu. Herkes istediği tırı ikinci el pazarından alıp oyundan hemen sıkılırlardı.

2 Beğeni

Haklısın. İlk oynayışımda fiyatların birbirlerine çok yakın olmasını garipsemiştim. Zama gelemiyorum ama napalım para biriktirmeye devam