TransRoad: USA - Ana Konu

Deck13 Hamburg’ın geliştirdiği TransRoad: USA, 10 Kasım’da çıkış yapacak. TransOcean’da ki oyun mantığı bu kez karayolu taşımacılığında işleyecek. ABD eyaletlerinde TIR filosu kurup genişleteceğiz.

İlgili haberler…

Multiplayer desteği yok. 2. oyun çıkarırlarsa eklerler. TransOcean 2: Rivals’da öyle olmuştu. Yine de bu tarz yapımları sevenler için yeni bir oyun olacak.

1 Beğeni

9 Kasım’da çıkıyor. ATS ile çok güzel gidecek pekiştirecek… :slight_smile:

İnceleme anahtarı geldi yarın sabah oyun açılacak indirip bakacağız :slight_smile: ATS ile güzel gidecek…

Oyunun ciddi bir performans sorunu var. Düşük FPS’de oynatıyor. :frowning:

16 kasım’a kadar %15 indirimde.

@HasanOfke bey incelemesini ne zaman çekebilirsiniz?

Bu haftasonu oynayacağım ama optimizasyon çok kötü nasıl oynayabilirim bilmiyorum

İlk güncelleme için çalışılıyormuş hafta başında gelirse güzel olur. Hata düzeltmeleri ve diğer not edilen problemlere odaklanılmış, performansla ilgili şeylere bakacaklarmış. Yakıştıramadım zaten deli gibi beklenen bir oyun değil çıksa da aynı şeyi satacaksın çıkmasa da ne acele ediyorsun kardeşim yav hep aynı işler bıktım :frowning: millet baya sinirlendi zaten ya adam vakit ayırıyor oynunu satın alıyor oynamak istiyor merak ediyor böyle kitleye yapılır mı bu

İnceleme çektin mi abi?

Çekmedi daha

https://www.simulasyonturk.com/transroad-usa-steamde-yayinlandi/

Sonuna çıkışla ilgili sorunları yazdım. Sağda solda çekilen videolara aldanmayın oyun vasat bir şekilde çıktı.

Onca gelen güncellemeye rağmen hala aynı durumda ses takılmaları bile var. FPS aynı çünkü koca okyanus animasyonlu :smiley: Çok gereksiz şeyler yapmışlar. Indie oyunlar boşuna iyi olmuyor. Şimdi bu oyunun uçak versiyonunun çıkmayacağı garanti midir? :smiley: Kopyala yapıştır…

Dün gece yine biraz oynadım. Public betaya katılmış asıl amaç girip değişimi görmekti ama pek fark yok. İşleri büyütüyorum farklı yerlere sefer alıyorum. Yeni şehirler açıyorum.
Özel anlaşmalar da karşıma çıkmıştı aldım ama henüz yapmadım video incelemeden önceki son test oynanışında yaparım.
2 TIR 2 şoför var. 3. aracı videoda alırım.

1 Beğeni

Yarın akşam ETS 2 yayınından önce buna 1 saat kadar el atmak istiyorum. Twitch

Beyler birazdan yayına giricem

oyunla ilgili son durum?
merak ediyorsanız söyleyeyim :smiley:
hala aynı introdan itibaren sesler görüntü takılıyor 30fpsyi gçemiyor hep 20lerde beklediğim ve beğendiğim bir oyunu oynayamıyorum göz baş ağrısı çekeceğime oynamam yeni güncelleme ne zaman gelir bilemem bu ay gelir zaten 19 şubatta çıkan bişey değiştirmedi yani performans optimizasyonu için DEVASA bişey lazım…
belki sonra video çekerim…
böyle işte bu simülasyon oyunları :smiley:

2 Beğeni