Transport Fever 2 [Ana Konu]

Nerdeyse bir ay öncesine kadar okudum postları ama yinede anlayamadım, şuan satışta olan ön siparişli versiyonu alınca oynayabiliyormuyuz ? Siz nasıl, nereden denediniz oyunu :slight_smile:
Saçma olduysa soru kusura bakmayın, pek yaptığım bir olay değiş erken erişim, ön sipariş vs.

onlar kapalı betanın korsan sürümünü oynuyor :smiley: bende orijinal var :smiley:

3 Beğeni

Reis adımızı korsancıya cıkarcan çaktırmadan bi 10 dk oyuna baktık sadece :smiley:

Sen medya kontenjandanmı aldın, biz şimdi bu ön siparişi alsak bugün oynayamıyoruz yani doğrumu ? 11 aralık gelmeden asla mı yani :smile:

hiç olmaz :smiley: bu akşam bu videoyu çekiyordum yarım kaldı uzadı :frowning: bitiremedim de şimdi bitireyim bence bir sonrakini çekeyim burada işler biraz yavaşladı ama keyifli

2 Beğeni

Hocam 11 aralığa kadar oynayamazsın.Tek seceneğin kapalı betayı korsan indirip oynaman ama kesinlikle tavsiye etmem oyundan soğursun. Bekle 11 aralığı düzgünce oyun oynarsın.

2 Beğeni

@HasanOfke öyle ölmeyiz ya füze fırlat :rofl: grafikler mükemmel gözüküyor, çimeni, ağacı, denizi, adamlar yapmış

@iboj26 aynen öyle kalmış şurda sayılı gün, giremem öyle atraksiyonlara :slight_smile:

viskileri gemi ile bir türlü taşıyamadım anlamadım bir sıkıntı mı var? :smiley:
mecburen köprüler inşa ettim şimdi sevkiyat başladı ha ya da dur tüh lan şimdi geldi aklıma
glasgow pub önüne koyduğum truck stop unloaddan limana da koyabilirdim

2 Beğeni

Alkol haram kardeşim.Ticareti büyük günah :smiley:

Simuş’un Buharlı Taksileri :smiley:

2 Beğeni

meksika bölümüne geçtim bundan sonra bağdat olması gerek :smiley:

1 Beğeni

tramvay bile döşedik gene sardık bu belaya lanet olsun

1 Beğeni

offf Trans Sibirya diyor :smiley:

1 Beğeni

Trans-Sibirya’da son aşamaya geldi videoyu burada çekmiş oldum :d gemi olayını da çözdük biraz zorlayan bir yanı vardı ama güzel 7 saat oynanış oldu :smiley:

2 Beğeni
4 Beğeni

Bizim korsan betalar böyle değildi seninki daha iyi.

1 Beğeni

Bizim sürümler 9 Kasım’dan kalma. Videodakine gelene kadar elden geçirmişler :slight_smile: oyun çıkınca kusurlar daha da giderilecek inşallah

BAĞDAT DEMİRYOLU
videoya başlıyım diyorum 1 saat oynarım sonra yayınlarım

2 Beğeni

amanın adana diyor ereğli diyor konya diyor halep diyor

3 Beğeni

Reis videoyu nezaman yayınlıcan?