Tram Sim "Tramvay Simülasyonu" [Ana Konu]

Bu arada çan sesi birebir gerçek bombardier tramvay araçlarında kullanılan ses.

Oyunu alıp test ettikten sonra berbat üstü olduğuna farkettim. 64 dakika denedikten sonra da iade etmeye karar verdim. “Simülatörde” değil de “oyunda” diyeceğim keza bu oyun simülatör olacak kadar detaylı ve gerçekçi değilmiş. Kısmi Kontrolcü desteği yazıyor fakat simülatörüm ile uyumlu çalışmıyordu. Yapımcı ekibin “oyuna” birşeyler eklemek dışında trene konsantre olması lazım makas demiri eklemekle gerçekçi olmuyor.

Munich bir DLC değil ayrı oyun olarak geliyor. İnanılmaz…
Haritada emek harcadıkları ve güzel olduğu için her önemli şehre birer oyun fiyatına Tramvay simülasyonu satmak mükemmel bir iş planı yakında oyun yapmaya devam etmeleri için para da isteyebilirler.

Ne kadar paran olursa olsun gittiğimiz yol yol değil. Mükemmel projeler, dolu dolu özellikler olsa tamam diyeceğim de… o da yok.

Simulator, simülasyon odun gibi gitmektir.

Hasan Elmaz Öfke

2 Beğeni

Munich çıkacak.
Ancak genel olarak mevsimler ve dinamik hava durumu geliyor.

güzel olmuş kötü diyemeyiz iyi adımlar gerekli adımlar

2 Beğeni

Ya arkadaşım, bağcılar kabataş gelsin ya :cowboy_hat_face:
(ets 2’de sürekli tr haritasında istek şehir isteyen sabırsızlara ithafen)

2 Beğeni

Kabataş Bağcılar hattı gelse iddia ediyorum bütün haritalardan fazla oynanır. Öyle bir ayakta tutar ki oyuncuyu sıkılmaya fırsatı olmaz, hele ki Gülhane’den Sirkeci’ye giderken iki - üç kere kalp krizi geçirir oyuncu :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni

Kimse mod yapma olaylarına yanaşmadıkça her simin daha kendisini oynamadan önce direkt harita editörü var mı diye düşünüyorum sağolsunlar :rofl::rofl:

2 Beğeni

Tram Sim oturdukça modding kısmı ön plana çıkma imkanı var. Bakalım önümüzdeki yıllar ne gösterecek. TR’nin dahil olabileceği durumlara yaklaşıyoruz.

3 Beğeni

Model falan yapılır :smiley:

2 Beğeni

Aslında öyle bir yolcu sistemi yapacaklar ki; bilerek tramvayın önüne atlayacak, kendisi bindikten sonra daha yeni turnikede kartını yeni basan sevgilisi için kapıyı tutacak, yaya geçidinde yürürken trenin geldiğini görünce yavaş yavaş yürüyecek, seferler bittikten sonra “abi tren gitmiyor mu ya?” diyecek, gece saatinde boş olan vagona yatacak, saatinde gelen trene "sizin yüzünüzden vapura geç kaldım u*lan diyip üstüne yürüyecek, pik saatte 1 dakikalık seferler yapılırken depoda tren olmadığı için atölyeden çıkarılmış klima arızası olan trende “niye bu trenin klimaları çalışmıyor kardeşim” deyip olay çıkaracak, girilmez tabelası olan ray hattına araba ile dalıp birde üstüne "ee bu yoldan gidilmiyorsa ben nasıl gidicem diyecek, bisiklet sürerken kulaklığı takıp tramvayın önünden yavaş yavaş gidecek. Eğer bunlar yoksa ben gerçekçilik falan beklemem yani :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Çok güzel fikirler. Sat bunu bu adamlara, eğer yaparlarsa söz bağcılar tramvay hattının haritası da benden olur o durumda :smiley:

1 Beğeni

+olarak hattaki tramvayın 3dwarehouse’da modeli de var, onu da düzenler uydururuz ama aktarma falan sıkıntı işler, beni sokmayın o kısma :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Ah Alp hocam ah… bizde ne fikirler var da yapsalar dlc olarak satarlar :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Keşkee :smiley: yapılsa para basıp alınır. Ama yapay zekanın davranış çeşitliliğinin gta 5 hatta rdr2 gibi olması lazım ki gerçekçi dursun. Hala tsw2’de bile onun kıyısına bile yanaşamadı dovetail. Belki de yapmak zordur bilemiyorum ama ekibin başında ben olsam her ay dlc çıkarmak yerine bi departmanımla da anlaşıp böyle doğal konulara yoğunlaşırdım.

2 Beğeni

Münih çıktı. Bir DLC yerine tamamen ayrı bir oyun!

1 Beğeni