Trakyalı Navigasyon

Herkese Selam
Geçen günlerde bahsettiğim Trakyalı Navigasyon Modunun V1 yayında.
Versiyon 1 'de şiveler tam keskin olmayabilir.Yalnız V2’de şiveler daha baskın şekilde yapılıp ses kayıtları daha kaliteli hale getirilicektir ve extra slot eklenip daha özgün bir navigasyon olacaktır.

Kurulum :

• Modu indirip, “Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod” klasörünün içine atın.

• Oyunu çalıştırın.

• “Mod Yöneticisi” kısmından modları etkinleştirip “Uygula” butonuna basarak kaydedin.

• Oyuna girin ses bölümünden sesli navigasyonu aktif edip. Trakya nagivasyonu seçin.

Yapımcı : ErenTalay

İndirme Linki : Pubiza

Virüs Total : https://www.virustotal.com/gui/url/…a489061f6ade8ce522f2edea8b3718ef4d9/detection

Herkese İyi Forumlar
İyi Oyunlar

4 Beğeni

hadi canım :smiley: ciddi? denedim :smiley: yalnız biraz roman tarzı olmuş

dosya adı traklali olarak kalmış değiştirirsen daha iyi olur

Hasan abi biraz amatör bi ses kaydı versiyon 2 'de eğer olabilirse stüdyo kaydı ile daha iyisini yapmaya çalışacağım :smiley:

bana cümleleri iletebilir misin? yani tam liste lazım

yani aslında bütün cümleler olursa ben seslendirebilirim sen de modlarsın beraber çıkarabiliriz v2 v3 diye gider

2 Beğeni

Olabilir tabiki abi dosyayı nereden göndereyim :slight_smile:

dosya değil de cümleler metin olarak lazım ama üzerinde çalışmak ve yeni cümleler eklemek gerekiyor

o şekilde hazır abi zaten :smiley: hani burası herkese açık ya o yüzden sordum :smiley:

özel mesaj atabilirsin buradan

abi sana özel mesaj gönderilmiyor

iş sorgusu yaptığın mail adresine gönderidim abi orada ulaşabilirsin :slight_smile:

Kalitesiz filmlerde şive diye her cümlenin sonunda beya ve abe kullanılır ya aynı öyle olmuş ama yazdığım tavsiyemi yapmışsın :smiley:

bu versiyon deneysel gibi bir şey olur v2 daha iyi çıkar, metin tavsiyesini akşam veririm, fan sesi çok olmasa bizzat ben yapacaktım sesi silemiyorum.

bütün cümleleleri hazırlayalım beraber ne kullanılıyor en çok ondan sonra seslendireyim :smiley: başka türlü olmaz

Mailde dediğim gibi yapalım abi gerisi kolay :joy:

Aslında trakta şivesi yapabilen bir arkadaşa yaptırdım yalnız ondada fan sesi problemi çıktı bu v1 seslendirme modlama toplamda 2 saatlik bi uğraş sonucu çıktı bende trakyalı değilim :joy: elimden geldiğince yapmaya çalıştım ama fazla iyi olmadı bakalım Hasan abi seslendirsin modlamayı yapacam ben gerisi kolay eğer ki extra slot eklemeyi becerirsem daha iyi ve özgün bir navigasyon olacaktır

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/347788/trakya-dublaj-bisiklet-yarisi

:smiley:

1 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: Efsane

Beklediğim mod eline sağlık bea

1 Beğeni

Geliştircez inşallah bakalım

1 Beğeni

abi birazcık daha az ABE kelimesini kullanırsan daha iyi olur ve kalkışta NABIYON BEYAA dermisin

TEŞEKKÜRLER