Train Simulator Türkiye & Anadolu Model Demiryolları [Ana Konu]

Geçmiş olsun, iyi istirahatler :smiley:

4 Beğeni

ilk rotayı videoda bitirdim. montajlıyorum birkaç saate yayında olacak.

8 Beğeni
14 Beğeni

Bu akşam 19:00 civarında ilk yayını açıyorum.

4 Beğeni

karabaş ile cold&dark seansı :stuck_out_tongue:

6 Beğeni

Selamlar,
1 ay öncesinde hafta sonu kamp için Belemedikte bulunmuş, araziyi detaylıca tanıma fırsatı yakalamıştım. Şimdi dikkatimi çekti, Belemedikteki orta hat ile yan hat arasında herhangi bir ağaç yoktu. Siz hattı inşa ederken bu ağaçlar vardı da sonradan mı kesildi?
Teşekkürler.

4 Beğeni

9 Beğeni

Evet malesef katener hattı çalışması yapılırken hattın bir çok yerindeki harika ağaçlar kesildiler. Bizim yaptığımız zaman, 2010’lu yıllara ithafen katenersiz yapıldığı için ağaçları koruduk. Sadece o kadar da değil, gerçek hattın üzerindeki 3 tane tünel de yıkılarak yarma haline getirildi. Biz onlara da kıyamadık. :frowning:

11 Beğeni

4 Beğeni

bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, hattın 2010 yıllara ithafen olması gerçekten büyük bir değer.
eski arşivleri kurcalayınca bir fotoğraf bulabildim, buraya da paylaşıyım : (gamze bozkaya’ya aittir)

5 Beğeni

Çiftehan İstasyonu

4 Beğeni

Videolara bakıyorum da sadece hep yolcu taşıyorlar. Yük treni yok mu?

5 Beğeni

Bu rotada trenlerin 110 km ile gittiğini pek düşünmüyorum da gerçekte de 110 km mi azami hız ??

Ana hatlarda yolcu trenleri içim max hız 110 km olarak belirlenmiş fakat hattın durumuna göre oyunda da aynısı var livre dediğimiz istasyonlar arasında gidilmesi gereken maksimum hızı gösteren tarife bulunuyor buna uygun gidiyorsunuz, 110 yazması 110 ile gidileceği anlamına gelmiyor o en üst sınır. Livreye bakarak kullanılması gerekiyor.

1 Beğeni
4 Beğeni

Erciyes Ekspresi

8 Beğeni

Merhaba arkadaşlar.

Taurus Mountains hattımızın 2022 yılındaki DLC’ler içinde en hızlı satılan ve yükselen 2. DLC olduğunu söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. Yakında AND Model olarak sizler için yeni hatlar ve modeller yapmak için çalışmalarımıza tekrardan başlayacağız.

Bunun karşılığı olarak, Steam Winter Sale kapsamında Taurus Mountains’in satış fiyatında %20 indirim yaptırdım. 224 TL’den satın alabilirsiniz. Hala alamamış olanlar bu fırsatı kaçırmasınlar. Çalışmamızı alarak bize vereceğiniz her türlü destek, bizlerin daha fazla ve kaliteli çalışmalar yapabilmesinin yolunu açacaktır. Hepinize teşekkür ediyoruz.

6 Beğeni

Level dergisinde bu ay Taurus Mountains hattımızla ilgili Kürşat Zaman imzalı olarak yayınlanacak makaleyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu keyifli ve güzel anlatımı için kendisine teşekkür ediyoruz.

10 Beğeni

Yoksa yıllardır beklenen bir lokomotif mi geliyor?

3 Beğeni