Train Simulator Türkiye & Anadolu Model Demiryolları [Ana Konu]

5 Beğeni

o günden itibaren haber, video ve canlı yayınlar planlıyorum. 1 video 1 canlı yayın ile başlayalım.

8 Beğeni

AND Model hattı çıkarıyormuş o zaman yavaştan hazırlanmaya başlayalım

3 Beğeni

bugün çıkan yeni ts dlcsi 280 tl

haftaya da muhtemelen bu fiyattan çıkar gibi duruyor

3 Beğeni

TEST VİDEOSU GELDİ 17 Kasım'a yetiştirmek için son sürat kontrollere devam ediyoruz... | By ANDModel - Anadolu Model Demiryolları | Facebook

1 Beğeni

Facebookta yorum kısımlarını takip ediyorum. Türkiye için özel bir fiyatlandırma düşündük içiniz rahat olsun gibisinden bişey yazmışlardı. Tabi yapımcıların yalancısıyım :slight_smile:

2 Beğeni

olabilir elbette özelleştiriliyor ama dovetail yapmazsa diye dedim.

image
Yıllar öncesinde düşündükleri fiyat…

2 Beğeni

bu çalışma 6 yıldır mı devam ediyor :face_with_peeking_eye: :flushed:

https://live.dovetailgames.com/live/train-simulator/articles/article/taurus-mountains-coming-soon?utm_source=social&utm_medium=facebook&utm_campaign=tsc-taurus-mountains&utm_term=announce-article&fbclid=IwAR1Jf_QBKL8Yeg7vYmN93GxoI46BGH5-D9kUHnlmqu98NEknCAPdUfcL9Rs

mükemmel :smiley:

harika olmuş kullanıcı rehberi tarihi vs. :slight_smile:

neyse eğer geliştiricileri direkt iletişim kuruyorsanız isterlerse yayına çıkabilirler haftaya bir gün belirleyip. ben bu hafta sonu kilitim o yüzden pek bakamıyorum.
yarın haberini falan girerim.

1 Beğeni

STEAMDE HABERİ ÇIKTI

1 Beğeni

Facebook sayfasından mesaj atarsan bakabilirler, ulaşım konusunda çok rahat ulaşılabiliyor yapımcı arkadaşlara.

Benim keşfettiğimde 2016 yılıydı daha öncesinde de başlamış olabilirler. :smiley:

akşam canlı yayın var

5 Beğeni

16 Kasım 2022 yani bu akşam saat 20:00’da Taurus Mountains hattının canlı tanıtımı olacak. Aşağıdaki kanal adresinden Dovetail Games tarafından yapılacak olan tanıtıma canlı katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

[Train Simulator Classic - Taurus Mountains Preview - YouTube]

4 Beğeni

Benimle yapılan röportaj da yayınlandı.

https://live.dovetailgames.com/live/train-simulator/articles/article/taurus-mountains-developer-interview

4 Beğeni

:heart_eyes: mükemmel bir ortam

12 Beğeni