Train Simulator Turkey Studio Trakya Projesi

68 binlik makina kaplamasını Bombardier 187 lokosunun üzerine mi yaptınız?

Evet o makina üzerine yaptık

Çok doğru bir seçim olmuş. Simülatörde bulunan araçlardan 68 binlik makinaya en çok benzeyen araçtır benim gözümde.

Gelecek planlarımızda 68 Modelimiz var ve eğer makina elinde varsa 68 kaplamlarını yollaya bilirim.

Herkese merhabalar biraz sessiz kaldık ama çalışmaya tam gaz devam ediyoruz :slight_smile: V0.02 %50 oranında bitti sayılır ilerleyen günlerde yeni fotoğraflar gelicek :slight_smile:

10 Beğeni

Nereye atıyoruz bu modlari bilen varsa soyleyebilirmi

Dostlar size önerim olacak, Google My Maps kullanarak oraya yapılan hattı ve planlanan hattı çizip işaretleyerek anlık olarak herkesin takip etmesini ve şuan nerelerin olduğunu daha net bir biçimde görmemizi sağlayabilirsiniz. Bi ETS2 harita modunda yapan görmüştüm ordan aklıma geldi. :slight_smile:

2 Beğeni

www.tsturkeystudio.com resmi internet sayfamıza üye olarak tüm detaylara ulaşa bilirsiniz.

Fikir için teşekkür ederim yanılmıyorsam TS de bir yapımcı da oluşturmuştu onu en kısa sürede ilgilenicem. :+1::slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Merhabalar V0.02 tanıtım videomuz yayında :slight_smile:

8 Beğeni

Herkese merhabalar. Trakya V0.02 Erişime açıldı daha önceden satın aldıysanız Trakya V0.02 VİP sekmesinden 2. etabı ücretsiz indire bilirsiniz. 🙂 Satın almamış olan takipçilerimiz için ise fiyatımızı cuzi miktarlarda tutmaya devam ediyoruz ve ücretsiz olarak TCDD TVS 2000 Reskin’i sunduk Yolcu vagonları kısmında erişiminize açık. Şimdi denemek için buyurun

https://www.tsturkeystudio.com/trakya-v0-01

5 Beğeni

Gerçekten güzel çalışma. Diğer çalışama gibi bunu da takip edeceğim. Umarım bir gün bunun da Merge yapılmış halini görürüz ki olacaktır diye umuyorum. V1 olduğunda alacağım kesin olarak bunu. :slight_smile:
İyi çalışmalar dilerim. Takipteyim…

1 Beğeni

Öncelikle teşekkür ederiz. :slight_smile: V1 derken neyden kastettiniz ? Hattımızı etap etap yaparken her biten etapta hattımızı sizlere sunuyoruz. Bir kere satın alan kişi sonraki etaplarda tekrar satın almasına gerek kalmıyor, güncellemelere ulaşabiliyor.

3 Beğeni

Yani tam sürüm olarak çıktığında demek istedim.

Çerkezköy Kendini Belli Etmeye Başladı :slight_smile:

11 Beğeni

canım Çerkezköy’üm :heart: :metro:

3 Beğeni

Sanki bir Euro Truck Simulator 2 :smile:

3 Beğeni

Keşke trextended ile entegre gibi ortak bir oyun olsa, tırla halkalıya mal getirip trenle devam ettirsek :')

5 Beğeni

Güzel olurdu gerçekten ama ileride son aşamalarda Tekirdağ`ı yaptığımızda liman manevrası senaryosu ile feribota vagon yükleme aktivitelerimiz olabilir. :slight_smile:

3 Beğeni

Herkese merhabalar arkadaşlar uzun sürelerdir ortalıkta yoktuk benim şahsi işlerimin olması nişan vs. derken uzak kaldık ve kısa süreli bir mola verme kararı almıştık ekibimizle ama artık yavaş yavaş işleri rayına koymamızla birlikte bir silkelenip kendimize geldik ve V0,3 çalışmalarımıza hız verdik. Eh birazda Çerkezköy memleketimiz olunca biraz daha titiz çalışıyoruz diye biliriz ve ufaktan şekillenen gar sahamızdan görüntüler bırakalım.

10 Beğeni