Train Simulator Turkey Studio Trakya Projesi

Merhabalar çok teşekkür ederim. İlerleyen sürümlerde elbette oralarda geleceğiz amacımız tüm trakyayı yaşatmak. Tüm hattı bir kerede bitirip çıkmak uzun zaman alacağı için parça parça çalışıyoruz ki bu da bize daha özenli daha dikkatli çalışmamıza olanak sağlıyor.

4 Beğeni

Çok teşekkürler. Grafiklere gelince resimleri çeken ekip arkadaşım reshade kullanıyor tabi elimizden geldiğince hattımızda optimizasyonu sağlamaya çalışıyoruz. Ama evet TS de bu görüntü kalitesi mümkün. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Elinize sağlık çok güzel görüntüler . Memlekete gideceğiz sonunda . Alpullu olacak mı ?

4 Beğeni

Teşekkürler çok saolun. İlerleyen etaplarda olucak.

3 Beğeni

Sayenizde yeni bir oyuna başlayacağım. :smiley: Oyunun içeriğini bilmiyorum fakat gelecekte Çorlu veya Yenice eklenecek mi?

3 Beğeni

Hocam ellerinize emeklerinize sağlık çok iyi iş çıkarmışsınız devamını merakla bekliyorum. Benim bir sorum olacak: Senaryolar eklendi mi yoksa hat komple bitince mi çıkaracaksınız? Çıkardıysanız ne gibi senaryolar var?

3 Beğeni

Tabikide İstanbul (Halkalı) Uzunköprü ve Kapıkuleye kadar tüm hattı işleyeceğiz. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sorunuza gelince:

Şuan için 13 km’lik bir hat olduğundan büyük seneryolarımız olmayacak ama hattımız büyük senaryolara uygun hale geldiğinde şuan gerçekteki çalışan tüm trenlerin tarifelerini işleyeceğiz. Hat ilerleyen sürümlerde yapılan senaryo ve gerçek tarifelere göre ortalama 3 saat gibi bir sürüş imkanı sunacak ve Parça manevra dediğimiz trenin senaryosunu işlediğimizde ortalama 11 12 saatlik gibi bir sürüş deneyimi yaşatmayı planlıyoruz tabi demiryolu sinyalizasyon ve işletme kurallarına uyulduğunda bu sürüş daha kaliteli olucak. Paylaşıma yakın bir zamanda demiryolları tabelaları ve sinyalizasyon sistemleri hakkında bir içerikte hazırlayacağız.

2 Beğeni

Yavaş yavaş başlangıcın sonuna yaklaşıyoruz… Ufak detaylar her zaman göz önüne çıkar :slightly_smiling_face: Çok yakında video geliyor.

5 Beğeni

Çok ufak bir kesit ama şimdilik :slight_smile:

9 Beğeni

Hattı edinebilmek için herhangi bir DLC gerekecek mi?

2 Beğeni

Hayır sadece oyunun olması yeterli. Gerekli tüm assest dosyasını paylaşacağız. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Biraz sessiz kaldık ama gümbür gümbür geliyoruz :slight_smile:

12 Beğeni

Herkese merhabalar sizleri biraz beklektik ama deydi. Hattımızın ilk etabı olan Çatalca-Kabakça Trakya V0.01’i yarın (14.11.2021 18:00) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. www.tsturkeystudio.com adresinden hattımızı indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.
İlerleyen günlerde lokomotifler,vagonlar,global rotalar (Ücretsiz olanlar) sitemize eklenmeye başlayacak ve kolaylıkla erişim
sağlayabileceksiniz. Tüm detaylar sitemizde mevcut. Tüm sorularınız için sitemiz destek hattına yazmaktan çekinmeyiniz

8 Beğeni

Haberini hazırlıyorum da videosunu çekmem şu an zor gibi yani TS2022’yi indiririm ama öğrenme aşaması derken zaman yiyecek. Tabii olay çok hoşuma gitti. Diğer sürümler için desteklemeye devam ederiz. Ellerinize sağlık.

4 Beğeni

Yayınlanma saatine kadar detaylı bir video sunacağız hattımızın nasıl aktif edilebileceğine dair. İçerisinde bir adet yük treni istasyon manevrası olarak senaryo ile gelicek hattımız

VE BÜYÜK GÜN GELDİ ! 🚂🚂🚂💥

Herkese iyi akşamlar;

Söz verdiğimiz gibi Trakya Projemizin (Trakya V0.1 Çatalca - Kabakça) ilk etabını sitemizde yayınlamış bulunmaktayız. Daha detaylı bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.

• “İndir” butonuna tıklayarak hattımızın ilk etabını “ücretsiz” şekilde indirebilirsiniz.

• “Satın Al” butonuna tıklayarak 15,99₺ hattı satın alabilirsiniz. Hattı satın alırsanız ileride bu hatla ilgili çıkacak gelişmeler ve güncellemelere ücret ödemenize gerek kalmaz. Unutmayın hattın sadece ilk etabı ücretsizdir, ileride çıkacak versiyonlarda fiyat dengelenecektir. 🙂

-Herkese iyi oyunlar dileriz.

https://www.tsturkeystudio.com/trakya-v0-01

Hattın kurulumu ile ilgili videomuz:

8 Beğeni

Train Simulator 2022 için Türkiye’den geçen Trakya Çatalca-Kabakça Demiryolu Hattı yayınlandı

https://www.simulasyonturk.com/train-simulator-2022-icin-turkiyeden-gecen-trakya-catalca-kabakca-demiryolu-hatti-yayinlandi/

Şu an yoğunluk nedeniyle TS2022’yi indirip oynayamayacağım ama hafifleyince mutlaka göz atarım belki o zaman 2. etap çıkmış olur. Her baktığımda ayçiçek tarlalarıyla birlikte çok fena oluyorum. :smiley:

@Emre54 indirince eğitim seansı yapalım.

3 Beğeni

Haber için çok teşekkür ederim bizleri çok mutlu ettiniz ve bu arada ekibimiz harıl harıl çalışmaya devam ediyor hat projemiz bir yandan devam ederken bir diğer yandanda kendi yapımımız olan vagonların üretim süreci devam ediyor. V0.02 den görüntüleri kısmetse bugün yüklemiş olurum.

2 Beğeni

Herkese merhabalar V0.02 dan görüntüler ile karşınızdayım :slight_smile: Bir bakıma aslında hattımız en can alıcı noktası bu kısım olacak. Kabakça dan itibaren dik tırmanışların başladığı bir bölüm Kurfallıya kadar tarlalar içerisinde kurfallıdan sonra ormanlarda seyir edeceğiniz v0.02 yi çok kısa sürede sizlere sunmak için çalışıyoruz :slight_smile: Daha detaylı fotoğraf gelicek :slight_smile:

4 Beğeni