Train Sim World 4 [Ana Konu]

Train Sim World 4, 26 Eylül 2023’te çıkmasına rağmen konusu açılmamış. Benim neredeyse her gün oynadığım bir oyun.

Eğer ilgilenen olursa Alman güvenlik sistemleri olan SIFA, PZB ve LZB hakkında ve Alman demir yolu tabelaları sorularınızı cevaplayabilirim. İnterrnette Türkçe hiçbir kaynak bulamadım bunlar hakkında.

1 Beğeni

her sene aynı oyunun ismini değiştirip sattıkları için korsan olarak bile oynamıyorum, dlc’ler var gözüküyor ama 4’ü oynamam için oyunu tekrar satın almam gerek.

2 Beğeni

Maalesef haklısınız, keşke daha da gelişse oyun. TSW4 içinde gördüğüm en fark edilen yeniilk sanırım sesleri elden geçirmeleri olmuş.

xbox game pass varken aldım indirdim açmadı sildim bi dönem korsan oynadım güzel oyun

Oyunun yardımcı hudlarını kapattıkça, sinyalizasyon sistemlerini ve tabelaları öğrendikçe gerçekten daha da eğlenceli oluyor zamanla.

Bana kalırsa yine aynısı olmuş, sadece Siemens Vectron lokomotifi eklemeleri hoşuma gitti, gördüğüm gibi satın aldım. Bu arada Alman tren güvenlik sistemlerini ben anlatmaya çalıştım biraz kaçırdığım noktalar varsa ekleyin lütfen.

1 Beğeni

Bugün TSW 5 tanıtıldı :smiley: neredeyse yine aynısı maalesef.

1 Beğeni