Formula 1 Kulübü

Redbullun çok avantajlı olduğu bir pistte sana şans gelmiş ama ferrari yönetimi bunu elinin tersiyle itti.Leclercin pite girmemesi tamamen onların hatası.Ayrıca sainz ayıp etti SC’den önce kaç tur leclerci arkasında tuttu.SC’den sonra da hamilton ve perezi arkasında tutabilirdi ama o basıp gitti

1 Beğeni

Sainz Ferrari’de yarışacak çapta bi pilot değil.

1 Beğeni

Aramızdan yıllar önce ayrıldın ama hala sürücülerin hayatlarını kurtarmaya devam ediyorsun. Teşekkürler Jules :pleading_face:

+Zhou’nun aracının kazadan sonraki hali

FW06n8FXkAAE-_u.jpeg

1 Beğeni

WTF! Çok heyecanlı ve adrenalin dolu bir yarıştı. Zhou’nun korkutucu ve korku dolu kazası bana Grosjean’ı hatırlattı. :frowning: Önemli olan herkesin sağ salim kurtulmuş olması. Esteban’ın yolda kaldığı süreye kadar her zaman yarış gibiydi fakat ondan sonra her şey adeta ters döndü. Charles’ın girmek istememesi ona bir zafere mal oldu. Carlos ilk zaferini alırken, Checo vs Hamilton vs Leclerc vs Alonso vs Norris kapışması nefesleri kesti. Uzun zamandır böyle bir kapışma görmedim. Ayrıca Verstappen vs MSC kapışması da çok güzeldi. Mick çok özgüvenliydi, Max’de çok sert. Nicholas, puanı kaçırdı. :slight_smile: Uzun lafın kısası unutulmaz bir yarışı geride bıraktık…

4 Beğeni

Part 6:

1 Beğeni

Malum olayın sene-i devriyesi. İyi geceler, tabi mümkünse…

Hassas İçerik

1 Beğeni
1 Beğeni

dalga geçilsin diye pit aşamalarında tweet atıyorlar. f1 ile bu kadar iç içe olup her şeyi aktarmaya çalışan sayfadan etkileşim kolaylığı nedeniyle aptal aptal paylaşımlar sinir bozuyor. yav pite giriyor millet o da girdi sona düştü insan bunu paylaşmaz. sonra gereksiz yere mesaj yağıyor.

twitterdaki abuk sabuk paylaşımlar, saçma sapan sözde mizah fotoları, aptal aptal tweetler gına geldi.

faydalı çok az şey görüyor olabilirsiniz onun dışında her şey kişisel…

1 Beğeni

al gitti işte

bu f2de hayatta kalmak bambaşka bir olay. ben bu kadar saçmalık göremedim. direkt f1’e gelenler çok şanslı o zaman bildiğin bu sezon izleyince bu kadar gerizekalı durumun yanında f1dekiler çiçek…

fittipaldi gene köpek gibi aydıyor elaman dün kaza yaptı üstelik :smiley:
cembo’yu maalesef nasıl dnf ve sonuncu olacak diye izliyoruz.

1 Beğeni

sıkıcı pazar gününe sıkıcı f1 denk geldi, bu yarış bitmez bugün

1 Beğeni

Bu kaza bana başka bir pilotun kazasını hatırlattı…

yazmamız yetti ekranı yumruklamak üzereyim

1 Beğeni

kendime geldim güzel olaydı ehehe gaz pedalı :smiley:
neyse şimdi hamilton show

Yakışmadı Diamond Rage :angry:

max taraftarlarını tebrik ederim, bu sezonun şampiyonu kendisi

1 Beğeni

c491ba9b7f40f36408ffa02cd973610c

ben de böyle bağırdım aynen

1 Beğeni

Bu bağırma her şeyi anlatıyor…

1 Beğeni