Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Haberler, Tartışma ve Oyuncu Bulma vb

Adamlar kasti yapıyor artık nakoda ne

ahaha :smiley: Türk operatör gelecek kimdi? Sormuş mu geliştiricilere? Kanıtı var mıymış? Yasal izinler alınıyor muymuş?

Türk operatör hariç neredeyse tüm sızıntılar doğru cıktı şaka gibi :smiley: İlk sezon Arjantin’den geleceğide sızıntılarda mevcuttu. Bi an Arjanti’ni görünce aha geliyor dedim yedim ters köşeyi :confused:

Birde son iki yıldır Ubisoft Türkiye sosyal medyalar hesaplarında baya aktif olmaya başlamıştı. Ordan da gazlanıyorduk :frowning:

bizim cahiller advergame olayından anlamaz boşa beklemeyin.

Galba izin filan almıyorlar oyuna operatör eklenirken

:smiley: öyle değil o klasik bir uyarıdır öyle olsa şimdiye çoktan eklenmişti ama topluluğun, ülkenin kurumlarının üstü kapalı onay vermesi gerek ve bununla pek uğraşmıyorlar
şu an squad için de türk ordusu gerekiyor ama önce squad türkiyede onunla ilgili ciddi bir proje olması lazım ki ileride gelsin
ama ubisoft bu olayı çözebilecek güçte ancak malum kişilerle temaslar, onların olaya yaklaşımı önemli
keşke gelse ne diyeyim
birisi siege oynarken tr karakterlerini vurdu yendi ya da trde geçen haritada kazandı diye dünya değişecek değil

Hadi söylenti doğru çıkmadı Kanada içerisinde azınlık bir kızılderili topluluğunu yaptılar tamam onun dışındaki değişiklikler iyiydi geçtik ama bu yaptıkları…

FB_IMG_1614014670946

Yeter artık çar öldü tekmelemeyin cesedini…

1 Beğeni

Güzel bir pve oyun geliyor. Operation Chimera’da eklenen oyun modu baya güzeldi farklılık getirmişti oyuna. Ama işin ucunda Ubisoft olunca… Bakalım nasıl olacak

2019 E3’te duyurusu yapılmıştı

1 Beğeni

Sınavdan sonra buna başlayacağım sanırım :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Baya güzel hazırlanmış trailer

1 Beğeni
2 Beğeni

Affetmem. :sweat_smile:

1 Beğeni

solo ranked serisini de bitirdim sonunda

1 Beğeni

Geçen sezon güzeldi solo şekilde silverdan platine kadar çok rahat kasmıştım ama bu sezon 10 maçı bile atamadım sildim oyunu :smiley:
North Star’dan kalan kliplerimi paylaşmak isterim :sweat_smile:

2 Beğeni

Eline sağlık, eski tadı kalmadı ne yalan söyliyeyim envai çeşit hero gelmiş uçan iyne atan, elinde cam gibi birşey tutan iyicene sapıtmışlar adam karşıma geçmiş montagne gibi bekliyor, geziyor camla hisar, favela ne olmuş öyle charmları almak için ranked atıyorum desem yalan olmaz.

2 Beğeni

Her güncellemede oyunu basitleştiriyorlar :frowning: Eskiden daha rekabetçiydi maçlar. Yeni başlayanlar için güzel şeyler ama eskiler için tat vermiyor artık. Favela’yı rekabetçi havuza koyanları allah affetsin her maçıma geldiğinde iyi sövüyordum :smile:

1 Beğeni

Yeni başlayacaklar için iyi fakat Senin, benim gibiler oyuna alışık olanlar için köklü değişıklikler bunlar şahsi görüşüm alışamadım daha ben

1 Beğeni