Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Haberler, Tartışma ve Oyuncu Bulma vb

50 milyondan fazla (şubat 2019) oyuncuya sahip taktiksel FPS oyunu.

Yapımcı: Ubi Montreal
Yayımcı: Ubi
Yıl: 2015

Steam:

Epic Games:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/rainbow-six-siege/home

Ubisoft:

Ve oynayıp da oyuncu bulamayanlar için kullanıcı isimlerini ve platformu paylaşarak birlikte oynayabilirsiniz.

2 Beğeni

Hayırlı olsun diyelim :smiley: Aldım şuan

1 Beğeni

H.O. :slight_smile:

1 Beğeni

Evet, Bugisoft’un yaptığı içinde envayi çeşit toxic oyuncunun ve hilecilerin bulunduğu ping sorunuyla karşı rakibin size üstünlük kurduğu oyun :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler :blush:

Hocam biraz abartmıyor musunuz hileyi, net 100 saatim var bu oyunda ve daha hileyle veya oyun büken hatayla karşılaşmadım şükür. Ping konusunda da yapacak bir şey yok bazı insanlar Microsoft Server binasının üst katında oturuyorlar işte :frowning:

1200 saatim var ama nerdeyse her hafta yaşıyorum :grin: Ama güzel oyundur csgo oynayacağıma r6 oynarım zevk alırım yinede :wink:

1 Beğeni

Atak biraz OP olmuş gibi geldi ama…

Aynen atak baya op olmuş, silah awp gibi bişi olmuş. Umarım tts’de nerf yiyip body’e 1 vurunca tek atması 2 vuruşa düşer.:pensive:

1 Beğeni

Bolt action sniper vermişler O zaman bir anlamı kalmaz ki tek atmaz ise

Yok, büyük ihtimalle bir sezon öyle kalıp kanser eder herkesi sonra hem banlanma hem de kazanma oranı yüksek olduğundan nerflerler. Ya da onun yerine bunda sıkıntı varsa hadi bb nerfleyek de diyebilirler…

1 Beğeni

Bi’ sonraki yılın ilk operatörleri bu silahları kullanacak imiş.

com

Nasıl belli oldu diye soracak olan varsa test sunucusunda açılan Alpha paketlerinde mevcut silahı kullanan operatörün simgesinin yanında test operatörü diye icon belirmiş

1 Beğeni

Bella Ciao

Dizi nedir ne değildir bilmiyorum ama bu kıyafetler ve silah kaplamaları baya hoş duruyor.

Reddit’te biri böyle bir görsel paylaşmış. Görsele göre Finka seçtiği takım arkadaşına adrenalin şırıngasını basabilecek ve eskisinden daha kuvetli olacakmış ne kadar doğru bilmiyorum.

Konsept tasarım bu. Ama olursa fena olmaz gibi.

Yeni operatörlerin tanıtım videosu

1 Beğeni

Yeni operatörler çok OP. Ama olsun renown biriktirdiydim alırız :slight_smile:

Bu orkestra ve OST işini Ubi çok güzel yapıyor yaw…

İndirme Linki: Stream Rainbow Six Siege Invitational "Main Theme" *FREE* DOWNLOAD by Danny Cocke | Listen online for free on SoundCloud

1 Beğeni

Yeniden elden geçilirilen oregon haritası`nın eski versiyonu ile karşılaştırması

Ürdünlü Oryx ilk başta Türk olarak tasarlanmış fakat sonradan değiştirilmiş.