Togg T10X Projesi

Heavy Vehicles Turkey ekibi olarak ülkemizin gururu TOGG T10X modelini ETS2’ye getiriyoruz.
Takipte kalın!

29 Beğeni

Hazır projeye başlamışken ben de bir kaç şey söylemek isterim. Bazı binek araçların kalkması ve durması tutarsız oluyor. Özellikle araçlarda kriterlerim kalkarken ne hızlı ne yavaş… Durması da öyle ne sert ne yumuşak. Tam tamına orantılı. Onun dışında binek araçlar yaklaşık 165 KM/hızı aştığında titremeye başlıyor. Virajını alsan takla atıp yuvarlanmaya başlıyor. Direksiyon için dengeyi tutturmaya çalışılır lakin klavye ile oynayanlar bilir. Özellikle Taşıyıcı Mods ekibinin yapmış olduğu Citroen Ami aracı hızlı kalkıyor ve sert duruyor. Virajını alsan takla atıyor. Bu da benim arzumu karşılayamadı. Anladınız işte meseleyi… Araç TOGG olunca benim endişem artıyor “hayal kırıklığına uğrayacağım” diye. Anlayın işte… Kolay gelsin. :+1: :pray: :100:

3 Beğeni

Merhaba acaba disdord kanalınız varmıydı varsa gelmek isterim

1 Beğeni

Heavy Vehicles Turkey Discord Adresi

Yollarda görmüyoruz bari sanalda görelim.

1 Beğeni

Araç cumartesi günü çıkış mi yapıyor ?

O başka bir mod sanırım

Farklı mod çıkan arkadaşlar bizim convertçimiz askerde olduğu için yeni projeler ocaktan sonra çıkacak!

10 Beğeni

Paylaşıldı mı 1.49 sürüme? Çünkü yok!

Paylaşılmadı

diğer modla karıştırıyorsun.

bu arada @berkant_terzi model artneron’un verdiği mi yoksa başka mı?

1 Beğeni

Hayır onların verdiği model değil, bu başka bir model onlarla işbirliğimiz kalmadı.

polywork(türk) ve ea09’un modeline benzettim. bende polywork’ün vardı gayet optimize ve hatta sedan modeli de tasarlayacakmış.

:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

10 Beğeni