Tırsan Perdeli Skin Paketi

Herkese merhaba,

Uzun süredir aklımda Türk firmalarının kaplamalarını içeren bir dorse paketi yapmak ve de yayınlamak vardı.Öncelikli olarak Tırsan’ı seçme sebebim oyunda çok tercih edilmemesi.Bunun sebebi sanırsam Tırsan’ın mevcut diğer dorse modlarına nazaran aksesuar seçeneklerinin biraz daha az olması.Ama şu var ki Türkiye’deki çoğu firma envanterinde Tırsan’ın ürünleri bulunduruyor.Üstelik bunları Avrupa yollarında görmeniz mümkün…

Dolayısıyla ben de gerek çevremden olsun,gerek yollarda fotoğraflanmış dorselerden yola çıkarak paketi bitirmiş oldum :slight_smile: . Şimdilik paketimizde 15 firma kaplaması bulunuyor ve bunları gerçek dorselerin oranlarıyla örtüştürmeye çalıştım.

Son olarak,paketi ilerleyen zamanlarda büyütmeyi düşünüyorum ve de firma önerilerinize de açığım.İleriki sürümde istenen kaplamaları yapmaya çalışacağım… Keyifli oyunlar dilerim.

Görseller ;

ME-TOL

Çelik Nak.

Koçanlar

Logitrans

Koçtur

Çavdaroğlu

Barış S.R.O

Kaynaşlı Ekspres

Dalgıç Lojistik

VE FOTOĞRAFINI EKLEMEDİĞİM 6 SKİN DAHA OYUNDA SİZLERİ BEKLİYOR.

İndirmek için :

Tırsan ana mod(bu olmadan çalışmaz!) TIKLA İNDİR

Skin Pack : TIKLA İNDİR

20 Beğeni

Ellerinize sağlık. :+1: Yalnız bir önerim olacak, çekicilere de skin yaparsanız paket daha iyi olur.

2 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: Şimdilik benim için de bir tecrübe oldu,diğer versiyonda tamamlamaya çalışacağım.

1 Beğeni

Eline sağlık :+1:t2:

1 Beğeni

Eline sağlık, gayet güzel olmuş :+1:

1 Beğeni

@AlierNN @KeremGzm Çok sağolun teşekkürler.

1 Beğeni

mods.simulasyonturk.com’da da paylaşabilirsiniz :slight_smile:

4 Beğeni

Vaaay güzel olmuş ellerine sağlık.

1 Beğeni

Teşekkürler. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kardeşim senden bir ricam var seninle özelden görüşebilir miyiz?

Kardeşim bana özellikle dönüş yap

link patlamıs

1 Beğeni

link güncellendi.

1 Beğeni