Thrustmaster T300 RS GT [Ana Konu]

vallah şimdi bu direksiyona böyle şeyler çok daha güzel takılabiliyor yani diyorum ki @Emre54 de bilir WHY NOT? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Like

Çıkma yok mudur ya ben de istiyorum duvara asacam :stuck_out_tongue:

Hasan Eskiden gerek yok thrustmaster a derken senide kaybettik kardeşim sponsor varsa banada ayarla fiyatlar çok yüksek.

H.o şimdiden sponsor falan mı yoksa kendi kararınızmı :thinking:

Sponsor değil. Ancak farklı bir şey olabilir yakında :slight_smile:

2 Likes

Güzel wrc8deyim yarına kadar tüm ayarlamaları yapalım
Vitessiz :frowning: çok eksik hissediyorum

7 Likes

vitesi ne kadar bu direksiyonun?

Türkiye distribütör’ü kimse sıkıştıralım. Vites’i el frenini hediye etsinler sana :slight_smile: senin kullanmamdan daha etkili bir reklam olsa olsa emir benderlioğlu eşkiya’da kullanırken felan olur :wink:

Direksiyonu 1 haftadır kullanıyorum. Bu hafta sonu deneyimleri ve neden geçtiğimi bir videoda anlatmaya çalışıcam. Yani 2 gün buna ayırayım ve bir giriş yapmış olalım istiyorum. Vites, El freni olayı şu an mümkün değil.

2 Likes

Vitesi sonunda aldım kendi direksiyonumu 1000 TL’ye Edirne’den bir takipçiye sattım :slight_smile: Memleketten olunca seviniyorum uğraşmıyoruz bari gelip alıyor :smiley:

@Tolgasky katkılarıyla biraz daha hızlı oldu.

Şimdi sırada Thrustmaster T-Flight Throttle var. Gaz kolunu birkaç haftaya hallederiz. Amazon.de’den alacağım :slight_smile:

Video işi yattı zaten artık iyice test edelim öyle paylaşırız. @Emre54 belki button box belki el freni yaparız :rofl:

3 Likes

@HasanOfke ne demek hayırlı olsun güle güle kullan :blush:

2 Likes

Yapiciğiz. Taktık kafayı. Hemen olmasa da bir gün olacak :joy:

10 Likes

Aha gelmiş nasıl kullanımı geçişler tık tık mı?

firmware update yapamıyordum onunla uğraştım çözdüm şimdi deneyeyim :dagger:

ne tık tık ya bu g920 shifter gibi değil ki

1 Like
9 Likes

Kazasız belasız kullan kardeş yakışır

3 Likes

Hayırlı olsun çok güzel görünüyor.

1 Like

1100 TL verdim yurtdışından gelmiş kutusu açılmamıştı :smiley: iyi denk getirdim vitesi de direksiyonu da vallah :smiley: ahahah
amazon.de’den alacaktım zaten 1350tlye geliyordu

2 Likes

Ayarları ayrıntısı ile gösterdiğin videoyu dört gözle bekliyorum.
Hem oyun içi, hem hasanmaster control panelini :slight_smile: Hayırlı olsun tekrar.