The Elder Scrolls VI - Ana Konu

ryo
macera
aksiyon
acıkdünya

#1

Skyrim sonrası herkesin büyük bir heyecan ve iştahla beklediği yeni Elder Scrolls oyunu duyuruldu.

The Elder Scrolls VI şu anda Skyrim ve Fallout 4’ün geliştiricisi Bethesda Game Studios’da prodüksiyon öncesi aşamada. Bethesda, sadece kısa bir fragmanla bile oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırdı. Ancak oyunun hikayesi, ana karakteri, oynanış yapısı ve çıkış zamanı hakkında bilgi vermekten kaçınan geliştiricilerin yeni oyunda ortaya nasıl bir şey koyacaklarını merak ediyoruz.


#2

Daha planlama aşamalarındalarmış sanırım, hem yeni jenerasyon konsollara çıkacağı da zaten biliniyor. Tüm bu bilgilere bakılırsa rahat 3-5 yıl var.


#3

Daha çok erken bunları tartışmak için :slightly_smiling_face: hiç doğru dürüst bilgi bile yok. Oyun en erken 2022 de çıkcak.


#4

PGameslice’ın Todd Howard ile Pazartesi günü yaptığı röportajda büyük başkan, Bethesda’nın iki büyük projesi olan Elder Scrolls VI ve Starfield’a dair ipuçları verdi. Söylediğine göre Starfield bir süredir yapım aşamasındaymış (Production) ve oynanabilir durumdaymış. Elder Scrolls 6’nın ise üretim öncesi (Pre-Production) olduğunu ve daha kat edecek yolu olduğunu söyledi. (alıntı)


Hatta TES VI konusunda Fallout 76 duyurulduğundan beri tes hayranlarının biraz kızmaya bailamasından son hafta hazırlandığı söyleniyor teaserın.


#5

Bethesda Vice President Pete Hines geçen çarşamba katıldığı E3 programında sunucu’nun “Elder Scrolls VI nerede geçecek?” sorusuna—“Tamriel’de” cevabını verdi ve şöyle devam etti; “Elder Scrolls VI Tamriel’de geçen bir rol yapma oyunu olacak”

Böylelikle Elder Scrolls VI’nın da Tamriel’de geçeceği kısmen de olsa onaylanmış oldu!

https://www.youtube.com/watch?v=8HjhkYVwdSs&feature=youtu.be&t=7471 2:03:37